У Києві сьогодні палав Броварський проспект (фото, відео)

​За інформацією рятувальників, загорівся трав'яний настил на території близько 4 га.

Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу ДСНС України в Києві.

"На місці події всього задіяні: 11 одиниць основної та спеціальної техніки і 56 чоловік особового складу від ГСЧС, 4 водоподвозних автомобіля і 2 трактори комунальних служб", - йдеться в повідомленні.

У ДСНС підкреслили, що складність гасіння пожежі полягає у відсутності джерел водопостачання, тому гасіння пожежі здійснюється за допомогою підвезення води з найближчих вододжерел.

Крім того, щоб запобігти поширенню пожежі на велику площу, по периметру за допомогою автотракторної техніки було проорали мінералізовані смуги. Станом на 20:02 - пожежа локалізована.

"Попереджено подальше поширення полум'я, ситуація знаходиться під контролем підрозділів ГУ ГСЧС України в м.Києві. Ліквідація пожежі триває", - підкреслили рятувальники.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Готуємося до оборони міста Дніпра": Командирка медслужби "Вовків да Вінчі" Михайлова поділилась невеселим прогнозом

п’ятниця, 18 липень 2025, 22:59

Українська парамедикиня, командирка медичної служби "Ульф" батальйону "Вовки Да Вінчі" Аліна Михайлова вважає, що росіяни продовжать наступ на Дніпропетровську область та прагнутимуть подальшої окупації регіону. Про це вона розповіла в інтерв’ю проєкту...

"Удар точний. Ціль вражено": Український дрон наздогнав окупанта-мотоцикліста (відео)

п’ятниця, 18 липень 2025, 22:52

FPV-дрон батальйону SIGNUM наздогнав та знищив російського окупанта на мотоциклі. Відповідне відео опубліковано на каналі підрозділу, інформують Патріоти України.