У Києві торговці кавунами зіпсували частину барвистого мурала (фото)

Власні зручності здалися "комерсантам" важливішими за красу української столиці.

У Києві торговці кавунами зіпсували частину масштабного мурала на вулиці Тростянецькій у Києві, вбивши у стіну будівлі, на якій його зображено, труби для навісу, інформують Патріоти України.

Про це повідомила у себе у Facebook журналістка Ксенія Черняєва, опублікувавши відповідне фото. Мурал було створено київським художником Віталієм Гідеваном у червні поточного року.


"Ось з'явився на Тростянецькій у Києві прекрасний мурал - кожен день я повз нього ходжу на роботу. А в один прекрасний день заповзятливі торговці кавунами, які погано говорять російською, вирішили, що їм жарко торгувати на сонці. І вирішили зробити собі щось зразок намету, попередньо вбивши кріплення у стіну. Як результат, пошкодили кріпленнями таку красу", - розповіла вона.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Про всеобъемлющее и всеохватывающее перемирие с полным прекращением огня." - волонтер Донік

четвер, 6 серпень 2020, 12:29

Про всеобъемлющее и всеохватывающее перемирие с полным прекращением огня. Уже все давно знают и понимают, что у нас война идет на истощение. Пока политики пытаются найти решение или разрулить, армия держит линию фронта и методично наносит урон противни...

"Кравчук, Татаров, Пискун, Фокин. При кадровой политике Зеленского другие люди к нему уже не пойдут", - фінансист Фурса

четвер, 6 серпень 2020, 12:15

Можна припустити, що Зеленський є зло і тому він призначає зло. Але це занадто просто. "Кадровый гений Зеленского? Или кадровый голод в стране с самым талантливым народом, по словам украинских политиков. Вот ведь парадокс. Но почему? Почему он выкапыва...