
Сьогодні, 20 травня, на патрулювання Львова вперше виїхали поліцейські-велосипедисти, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу Львівської міськради.
Офіційний початок роботи велопатрулю запланований на 21 травня, сьогодні ж поліцейські виїхали на вулиці в честь "Велодня Львова-2018". Правоохоронці разом із іншими учасниками заходу взяли участь у 20-кілометровому марафоні.
"Я сподіваюся, що це перші, але не останні патрульні, яких ми будемо готувати в розрізі велопатруля. Хлопці та дівчата пройшли відповідну підготовку. Є певні особливості патрулювання на велосипедах, і, я думаю, що це дуже круто, що сьогодні у Львові ми запускаємо велопатруль", – зазначив керівник патрульної поліції регіону Роман Пилипенко.
У свою чергу мер міста Андрій Садовий заявив, що міськрада буде всіляко допомагати новим патрульним і навіть має намір закупити для поліцейських необхідну кількість велосипедів.
"Я пригадую, коли створювалася нова поліція: було велике покликання та було дуже багато охочих іти працювати. Сьогодні, можливо, черги не стоять, але, я переконаний, що ідея велопатрулів дасть новий поштовх і, можливо, з'являться охочі іти в поліцію і бути у велополіції. Місто зі свого боку є готовим максимально долучитися. Необхідну кількість велосипедів ми готові докупити, доукомплектувати", - сказав він.
Чому не сумуватимемо за Юлією Свириденко і стримано ставимося до приходу нового міністра економіки Олександра Кравченка. Водночас цей текст — чудовий приклад для Сергія Корецького, як точно робити не треба, щоб і твоя відставка сприймалась як полегшення
Сьогодні 20 липня. . Триває 1608 доба мужньої оборони України проти повномасштабної навали російських окупантів. . РОВ продовжують наступ на Покровському напрямку та фактично завершує бої за Родинське. . Водночас на південному фронті з'являються озн...