Рада міністрів Нідерландів погодила законопроект, згідно з яким судитимуть підозрюваних в катастрофі літака "Боїнг-777" Малайзійських авіаліній.
Рада міністрів Нідерландів погодила законопроект, згідно з яким судитимуть підозрюваних в катастрофі літака "Боїнг-777" Малайзійських авіаліній в липні 2014 року за Донецьком. Про це повідомляє голландська преса, передають Патріоти України.
Законопроект створений на основі договору, який в липні 2017 року підписали Нідерланди і Україна. Згідно з документом, підозрювані в скоєнні злочину можуть бути допитані по відеозв'язку. Тепер документ повинен бути погоджений державною радою королівства і спрямований на схвалення до парламенту. Журналісти відзначають, що процес прийняття закону може зайняти кілька місяців, тому перше судове засідання по краху літака в Донбасі може початися не раніше літа 2018 року.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.
26 серпня за новим церковним календарем (8 вересня за старим) - день пам'яті мучеників Адріана і Наталії. У народі день отримав назву Адріян Осінній і Наталя Вівсянниця. За старим календарним стилем - день пам'яті преподобного Максима Сповідника.
. *...
Дрони повторно уразили логістичний хаб Wildberries у Котовську Тамбовської області РФ. На об’єкті спалахнула пожежа. Про це повідомляє Telegram-канали Exilenova+, який оприлюднив відео та фото очевидців, передають Патріоти України.
. Місцеві жителі за...