Про це повідомив начальник кіберполіції Сергій Демедюк, передають Патріоти України.
"Кількість учасників цих груп з боку України зменшилася на 45%. Треба враховувати також, що в цих групи формально входять волонтери, журналісти, які моніторять ситуацію, але таких людей не так багато. В основному людям було просто цікаво", - зазначив Демедюк.
За його словами, серед школярів було модно значитися в таких групах. Деякі діти навіть дряпали собі руки, щоб однолітки подумали, що він грає, хоча насправді це не так.
"Активними учасниками цих груп є як раз діти з неблагополучних сімей - це 80%, діти з захворюваннями психіки - близько 10%. Решта - це діти з різного роду проблемами. Наприклад, нерозуміння батьків, нерозуміння в суспільстві. Був випадок, коли дівчинка вчинила самогубство через нещасливе кохання ", - підсумував Демедюк.
"До радянських МіГів вдалось адаптували ракети HARM, яким щодня б'ють по засобах ППО русні. Втім, ці ракети в рази ефективніше працювали б на західних літаках", – говорить Юрій Ігнат. Фото: Facebook. Сучасна авіація може значно краще виконувати завданн...
Ніжний та невагомий десерт з білків! Напередодні Великодня більшість українських господинь випікають домашні паски, і цей десерт дуже актуальний, бо з більшості рецептів залишаються яєчні білки та кожен раз хочеться вигадати щось новеньке, щоб порадува...