У Путіна далекоглядні плани: Сита і розслаблена Стара Європа залишається ласим шматком для російського Ведмедя, - Тука

Заступник міністра наголошує на необхідності побудови на континенті ефективних механізмів захисту від російської загрози не лише власного регіонального рівня, але й загально-європейського.

Ілюстрація:Facebook

"Перебуваючи в Відні в штаб-квартирі ОБСЄ ще два роки тому, під час доповіді по агресії Росії, я зазначав, що РФ буде посилювати втручання в справи ЄС, намагаючись послабити як окремі країни, так і Союз як організацію." Про це у Facebook пише Георгій Тука, передають Патріоти України, продовжуючи:

Серед найбільш вірогідних "вразливих елементів", я зазначав проблеми сепаратистських настроїв в Іспанії, наявність болючої проблеми в стосунках між Великобританією та Північною Ірландією, наявність проблем між Румунією та Угорщиною, посилення євро-песимістських настроїв в Європі вцілому.

Зараз компетента служба Іспанії (Національний центр розвідки) вперше зазначила про наявність зв'язків Росії з каталонськими сепаратистами. Небезпека, про яку я говорив в Відні, набирає ознак фактів. Попри наявність причинно-наслідкових зв"язків, попри наявність фактів щодо впливу Росії в процеси дестабілізації європейських країн, більшість політиків Старого Світу ще й досі залишаються прибічниками "діалогу", не бажаючи виходити із зони комфорту.

Вчора, в черговий раз зустрічаючись з представниками Британії, я наголошував на необхідності вибудови ефективних механізмів не лише власного регіонального рівня, але й загально-європейського. Розуміння загрози у британців є, спроби покращити власний захист від впливу РФ теж мають місце. Але, про колективну безпеку вищого рівня, нажаль, мова ще не йде.

Досить часто подібні думки українських політиків сприймаються європейцями зверхньо: мовляв, ми розуміємо ваші побоювання, але вони стосуються вас, а не нас. Шкода! Адже сита і розслаблена Стара Європа залишається ласим шматком для російського Ведмедя.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

ЗСУ на околицях Новопрокопівки, Окупанти поспіхом перекидають резерви, — ISW

середа, 27 вересень 2023, 7:06

За даними експертів, конфлікти і напруженість серед окупаційних військ сприяє успішному контрнаступу українських бійців. Збройні сили України успішно наступають на Мелітопольському напрямку, в той час як ЗС РФ робить спроби контратаки біля Куп'янська. ...

"Постає питання": Машовець розповів про проблеми, що виникли у РФ із запуском виробництва Shahed

середа, 27 вересень 2023, 6:48

Росії не вистачає промислового обладнання, щоб виготовляти дрони-камікадзе Shahed на своїй території. Країна-агресор розгорнула відповідний завод, але виявила, що процес складання БПЛА, виготовлення двигунів й окремих елементів зіткнувся із труднощами....