"На Рождество во Львове просто нереальное количество людей. Никогда такого не видел. В кафе в центре города нужно выстоять очередь, чтобы попасть внутрь. И люди стоят. Потому что во Львове умеют делать ресторанный бизнес и зарабатывать на туристах.
И сегодня кажется, что сюда сегодня приехала вся Украина. Вот как бывает, когда жители любят свой город, хотят работать и созидать. А там, где хотят Путина - там пустые улицы, комендантский час и перебои с электричеством", - написав він.
Економіст та публіцист Вадим Новіков поділився своїм рецептом перебудови економіки України на військові рейки, зазначають Патріоти України. "Уряд запропонував Верховній раді значно підвищити податки для фінансування витрат на війну. В ЗМІ і Інтернеті з...
Ворожі пабліки носять-зловтішаються тезу Стефанчука про те, що до кінця війни не буде демобілізації. “Да паслєднєго укрАінца», оце усе. Але брехня в тому, що вони змішують поняття демобілізації (припинення процесу мобілізації), і звільнення військовосл...