У терористів невесело: журналіст порівняв Різдво у Львові та на Донбасі

Там, куди не дотягнулася кривава рука "русского мира", свято дійсно вдалося.

Різдво у Львові. Фото: соцмережі.

У Львові на Різдво панує атмосфера свята, тоді як в окупованому Донбасі - порожні вулиці і комендантська година. На це звернув увагу український журналіст Денис Казанський на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

"На Рождество во Львове просто нереальное количество людей. Никогда такого не видел. В кафе в центре города нужно выстоять очередь, чтобы попасть внутрь. И люди стоят. Потому что во Львове умеют делать ресторанный бизнес и зарабатывать на туристах.

И сегодня кажется, что сюда сегодня приехала вся Украина. Вот как бывает, когда жители любят свой город, хотят работать и созидать. А там, где хотят Путина - там пустые улицы, комендантский час и перебои с электричеством", - написав він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Урожай помідорів та перцю буде щедрим: Як приготувати ефективне добриво

четвер, 29 лютий 2024, 4:15

Одним із ефективних способів може бути власне добриво, яке не тільки сприяє зростанню розсади, але й покращує імунітет рослин і забезпечує додаткове живлення. Для приготування цього добрива знадобляться кропива, чистотіл звичайний та кульбаба. Потрібно...