
У "Горлівському гарнізоні" бойовиків помічається паніка серед так званих правоохоронців. Про це пише у своєму Facebook керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук, інформують Патріоти України.
Він зазначив, що так звані співробітники "МВС ДНР" відверто панікують. Зокрема, згідно з розпорядженням керівництва "МВС ДНР", уточнив Тимчук, з місцевих "правоохоронців" в терміновому порядку створюються мобільні антидиверсійні групи в світлі нібито виниклої загрози масового прориву в даний район ДРГ українських військ.
Вживаються заходи щодо посилення охорони важливих об'єктів, організації патрулювання. Місцеві "правоохоронці" в своїй масі не відчувають бажання протистояти "українським диверсантам", відзначається різке зростання виходу на лікарняні і рапортів на звільнення з "МВС ДНР", уточнив Тимчук.
Кажуть, що очі — дзеркало душі, але прихильники фізіогноміки переконані: багато цікавого про людину може розповісти й форма її носа. Звісно, такі тести не мають наукового підтвердження і сприймати їх варто як розвагу. Проте іноді результати бувають нап...
Українці з дідів-прадідів не починали б воєнних дій та багато іншого у найдовший день року, через виверені століттями народні прикмети. 22 червня за новим календарним стилем (5 липня - за старим) - день пам'яті священномученика Євсевія, єпископа Самоса...