Хіти тижня. Українські військові зайняли важливий рубіж поблизу Горлівки, - Тимчук

Інтенсивні обстріли позицій ОС, активність ДРГ та висока концентрація важкого озброєння противника вимагали від українського командування негайних дій.

Стало відомо про черговий успіх ЗСУ на Донбасі. Фото: УНІАН.

Підрозділи окремої механізованої бригади ЗСУ, оборонці на підступах до н. п. Горлівка, успішно завершили обладнання оборонних позицій та наразі організували надійну оборону на стику населених пунктів Зайцеве та Гладосове. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє нардеп, координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук, передають Патріоти України.

"Інтенсивні обстріли позицій ОС, активність ДРГ та висока концентрація важкого озброєння противника вимагали від українського командування негайних дій зі вдосконалення оборони на цьому напрямку. Для підвищення стійкості оборони підрозділи механізованої бригади збройних сил зайняли вигідний для оборонних дій природний рубіж у смузі оборони бригади та оперативно, в умовах безпосереднього зіткнення з противником, провели інженерне обладнання позицій", - йдеться у його повідомленні.

За словами Тимчука, укріплення обладнані на пануючій висоті, що дозволяє контролювати місцевість на цій ділянці та не допустити прориву противника в напрямку н. п. Новолуганське. "Так, підрозділами ЗСУ, солдатами на Горлівському напрямку завершено удосконалення "поясу безпеки" навколо населеного пункту Новолуганське, обладнанням додаткових позицій на пануючих висотах підвищена стійкість оборони на цьому напрямку. Завершено створення системи вогню, інженерних загороджень, вдосконалюється інженерне обладнання позицій", - зазначили в ІС.

"Слуги" поспішають: Стала відомо, коли у Зеленського збираються провести вибори у Києві

вівторок, 17 вересень 2019, 8:24

Майже $3 000 000 000 річного бюджету столиці дуже ласий шмат, щоб переможцю не пустити його по своїм "схемам". Не кажучи вже про вплив керівництва Києва на політичні процеси держави. А те, що киян при цьому можуть позбавити самоврядування хвилює лише киян