Хіти тижня. Українські військові зайняли важливий рубіж поблизу Горлівки, - Тимчук

Інтенсивні обстріли позицій ОС, активність ДРГ та висока концентрація важкого озброєння противника вимагали від українського командування негайних дій.

Стало відомо про черговий успіх ЗСУ на Донбасі. Фото: УНІАН.

Підрозділи окремої механізованої бригади ЗСУ, оборонці на підступах до н. п. Горлівка, успішно завершили обладнання оборонних позицій та наразі організували надійну оборону на стику населених пунктів Зайцеве та Гладосове. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє нардеп, координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук, передають Патріоти України.

"Інтенсивні обстріли позицій ОС, активність ДРГ та висока концентрація важкого озброєння противника вимагали від українського командування негайних дій зі вдосконалення оборони на цьому напрямку. Для підвищення стійкості оборони підрозділи механізованої бригади збройних сил зайняли вигідний для оборонних дій природний рубіж у смузі оборони бригади та оперативно, в умовах безпосереднього зіткнення з противником, провели інженерне обладнання позицій", - йдеться у його повідомленні.

За словами Тимчука, укріплення обладнані на пануючій висоті, що дозволяє контролювати місцевість на цій ділянці та не допустити прориву противника в напрямку н. п. Новолуганське. "Так, підрозділами ЗСУ, солдатами на Горлівському напрямку завершено удосконалення "поясу безпеки" навколо населеного пункту Новолуганське, обладнанням додаткових позицій на пануючих висотах підвищена стійкість оборони на цьому напрямку. Завершено створення системи вогню, інженерних загороджень, вдосконалюється інженерне обладнання позицій", - зазначили в ІС.

Труни для Путіна: Турецькі сили потужно привітали російських карателів у Сирії з "Днем защитника Отечества" - ЗМІ

неділя, 23 лютий 2020, 13:11

Точних даних про втрати немає, але судячи з усього вони значні. Турки і повстанці накрили ударами артилерії і реактивних установок військову колону асадитів, іранців та росіян в районі Саракіба. Про це повідомили у Твіттері "Кавказ Центр", передають Па...

"Продають" найвірніші "братушки": "Третій Рим" в процесі підготовки розкольницького вселенського православного собору проти Константинопольської патріархії та ПЦУ отримав "ніж у спину"

неділя, 23 лютий 2020, 12:05

Одна з п'яти найстаріших помісних церков, участь котрої у промосковському неканонічному шабаші вважалась питанням вирішеним, раптом відмовилась, не зважаючи на тиск з боку Асада та Путіна. Мало того, що там не буде представника Вселенського патріархату...