"У Трампа почалася еволюція в підтримку основних положень Республіканської партії: Кремль - основний геополітичний суперник Білого дому", - міністр закордонних справ Польщі

Головний дипломат Польщі наголосив, що про бажання провести повне перезавантаження відносин з Москвою говорило чимало президентів, хоча, саме в російській столиці перебуває ключ до добрих стосунків.

Путін і Трамп. ІЛюстрація:https://112.ua/Керівник польського Міністерства закордонних справ Вітольд Ващиковський в бесіді з журналістами РАР заявив, що глава Білого дому Дональд Трамп протягом тривалого часу не переставав сподіватися, що відносини його країни з Російською Федерацією вдасться поліпшити, але вже нині його позиція з даного питання почала поступово змінюватися. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на replyua.net.

На думку глави польської дипломатії, відтепер Дональд Трамп почав підтримувати точку зору представників Республіканської партії, які стверджують, що для офіційного Вашингтона Москва - це геополітичний суперник.

"Вже зараз можна побачити, що у Трампа почалася еволюція в підтримку основних положень Республіканської партії, згідно з яким протягом багатьох років постійно стверджується, що Кремль - основний геополітичний суперник Білого дому", - зазначив Ващиковський.

У той же час, головний дипломат Польщі додав, що про бажання провести повне перезавантаження відносин з Москвою говорило чимало президентів, хоча, вважає Вітольд Ващиковський, саме в російській столиці перебуває ключ до добрих стосунків.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Не оккупировать полностью Луганскую и Донецкую области означает для Путина признать провал всей "спецоперации", - Портников

субота, 28 травень 2022, 0:21

"Главным событием этих дней стала упорная битва за Донбасс, в ходе которой российская армия пытается выйти на административные границы Луганской области и продвинуться в Донецкой. На первый взгляд, не такое уж сложное задание, если учесть, что до вторж...

Завод "Локомотив" із Удмуртії обіцяє допомогти росіянкам із імпортозаміщенням... гігієнічних прокладок

субота, 28 травень 2022, 0:12

"А для россиянок производством женских гигиенических прокладок теперь займется завод в Удмуртии, под названием "Локомотив". И это не шутка, такой новостью пестрят заголовки российских сайтов", - написала харківська блогерка Олена Кудренко на своїй стор...