У Туреччини є жирний козир, який переплюне всі санкції Росії, - експерт

Турки при бажанні можуть майже покінчити з російською військовою операцією у Сирії та завдати збитків торгівлі.

Протока Дарданели. Фото: see2me.ru.

Санкції Росії проти Туреччини - дрібниця в порівнянні з тим, який козирний туз припасла в рукаві Анкара. Таку думку в своєму блозі на сайті НВ висловив український журналіст Роман Бочкала. Як відомо, Росія заборонила деякі продукти з Туреччини і забрала звідти своїх громадян, передають Патріоти України.

"Каким будет ответ Турции на туристическое эмбарго, остается догадываться, но козырный туз в рукаве Анкары есть. Причем такой, что Москве перебить нечем. Босфор и Дарданеллы. Главная интрига – перекроет ли Турция проход для российских судов через проливы. Российские корабли уже столкнулись с трудностями.

Если посмотреть на данные системы отслеживания перемещения судов онлайн, то видно, как вчера российские кораблики весь день нарезали ненужные круги и зигзаги, ожидая разрешения на проход, в то время как суда других стран беспрепятственно преодолевали Босфор. Если подытожить, то, очевидно, своего дна кризис между недавними партнерами еще не достиг. Продолжение следует", - написав журналіст.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Золотий Богдан": Розкрито таємницю незвичайної столичної маршрутки (відео)

середа, 13 грудень 2017, 9:08

У Києві на 496-му маршруті працює автобус незвичайного кольору. Його фото в соцмережах порівнюють із золотим батоном Януковича і припускають, що за проїзд в ньому потрібно доплачувати. За словами водія маршрутки Григорія Хоружого, вона не нова - проїха...

У 2018 році ВВП України зростатиме - поліпшений прогноз Moody’s

середа, 13 грудень 2017, 8:50

Агенство вважає, що економіка України продовжить поступово відновлюватися після глибокої рецесії в 2014-15 роках, а інфляція знижуватиметься. Міжнародне рейтингове агентство Moody’s поліпшило прогноз по зростанню ВВП України в 2018 році до 3,5%. Про це...