У Туреччини є жирний козир, який переплюне всі санкції Росії, - експерт

Турки при бажанні можуть майже покінчити з російською військовою операцією у Сирії та завдати збитків торгівлі.

Протока Дарданели. Фото: see2me.ru.

Санкції Росії проти Туреччини - дрібниця в порівнянні з тим, який козирний туз припасла в рукаві Анкара. Таку думку в своєму блозі на сайті НВ висловив український журналіст Роман Бочкала. Як відомо, Росія заборонила деякі продукти з Туреччини і забрала звідти своїх громадян, передають Патріоти України.

"Каким будет ответ Турции на туристическое эмбарго, остается догадываться, но козырный туз в рукаве Анкары есть. Причем такой, что Москве перебить нечем. Босфор и Дарданеллы. Главная интрига – перекроет ли Турция проход для российских судов через проливы. Российские корабли уже столкнулись с трудностями.

Если посмотреть на данные системы отслеживания перемещения судов онлайн, то видно, как вчера российские кораблики весь день нарезали ненужные круги и зигзаги, ожидая разрешения на проход, в то время как суда других стран беспрепятственно преодолевали Босфор. Если подытожить, то, очевидно, своего дна кризис между недавними партнерами еще не достиг. Продолжение следует", - написав журналіст.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Принятие Радой медреформы - событие исторической важности", - Олег Пономар

п’ятниця, 20 жовтень 2017, 8:12

Популярний блогер назвав найважливіші новини дня. "Пятница - заканчиваем неделю", - пише на своїй сторінці в Фейсбук Олег Пономар, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. "Принятие Радой медреформы - событие исторической важности и поэтому, как я ...

Мажори-вбивці на дорогах: Чи вдасться виновниці жахливої ДТП в Харкові уникнути відповідальності (відео)

п’ятниця, 20 жовтень 2017, 8:03

Кривава трагедія в Харкові наводить на сумні роздуми і не менш сумні висновки. Если человек на дорогой иномарке в центре мегаполиса пытается проскочить перекресток на красный свет со скоростью, почти вдвое превышающей допустимую в городской черте (и эт...