У Туреччини є жирний козир, який переплюне всі санкції Росії, - експерт

Турки при бажанні можуть майже покінчити з російською військовою операцією у Сирії та завдати збитків торгівлі.

Протока Дарданели. Фото: see2me.ru.

Санкції Росії проти Туреччини - дрібниця в порівнянні з тим, який козирний туз припасла в рукаві Анкара. Таку думку в своєму блозі на сайті НВ висловив український журналіст Роман Бочкала. Як відомо, Росія заборонила деякі продукти з Туреччини і забрала звідти своїх громадян, передають Патріоти України.

"Каким будет ответ Турции на туристическое эмбарго, остается догадываться, но козырный туз в рукаве Анкары есть. Причем такой, что Москве перебить нечем. Босфор и Дарданеллы. Главная интрига – перекроет ли Турция проход для российских судов через проливы. Российские корабли уже столкнулись с трудностями.

Если посмотреть на данные системы отслеживания перемещения судов онлайн, то видно, как вчера российские кораблики весь день нарезали ненужные круги и зигзаги, ожидая разрешения на проход, в то время как суда других стран беспрепятственно преодолевали Босфор. Если подытожить, то, очевидно, своего дна кризис между недавними партнерами еще не достиг. Продолжение следует", - написав журналіст.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Пейте своё рагулино и не умничайте: я ща фашистов позову": Журналіст у Львові познущався з російських туристів

понеділок, 21 серпень 2017, 16:57

Росіяни, прибувши до міста Лева, дивувалися. що там все виглядає "начебто за кордоном". Український журналіст Андрій Альохін розповів про пару російських туристів, які дивувалися життю у Львові, кажучи, що в цьому місті "начебто за кордоном". Про це йд...

Яким є наш світ на прикладі 100 людей (інфографіка)

понеділок, 21 серпень 2017, 16:50

​Уявити більше 7 мільярдів осіб, кожна з яких має свої вподобання та проблеми, дещо складно.