У звільнення Сенцова після зустрічі Путіна і Трампа я можу повірити. Але його вимоги навряд чи буде повністю виконано, - Рабінович

Загроза життю українського режисера може залишитися і після його звільнення. Він може продовжити голодування і в Україні, вважає блогер.

Слава Рабінович. Фото:Obozrevatel

Навіть якщо після зустрічі президента США Дональда Трампа із президентом РФ Володимиром Путіним, запланованої на 16 липня, буде ухвалено рішення звільнити українського режисера Олега Сенцова, це не означає, що він припинить голодування. Таку думку висловив російський фінансист і блогер Слава Рабінович, зазначають Патріоти України.

"Американське керівництво за традицією, що склалася протягом багатьох десятиліть, часто тиснуло на радянську владу за порушення прав людини у СРСР. Зокрема це стосувалося і звільнення політв'язнів. Важко сказати, проситиме Трамп, вимагатиме чи розмінюватиметься на щось – але у звільнення Сенцова я можу повірити.

У Олега є конкретні вимоги. Але їх навряд чи буде повністю виконано після зустрічі Трампа з Путіним. Тобто загроза життю Сенцова може залишитися і після його звільнення. Він може продовжити голодування і в Україні", – зазначив Рабінович.

Він сумнівається, що під час зустрічі Трамп і Путін досягнуть якихось серйозних домовленостей щодо України. "Інша річ, що в кожної зі сторін немає чогось реального, що вони можуть запропонувати опонентові. Що стосується санкцій, то тут Путіну взагалі нема на що сподіватися – Трамп без згоди Конгресу скасувати їх не зможе. Думаю, у заявах обох сторін будуть дуже "обтічні" формулювання.

На жодний особливий сенс там чекати не варто. Єдине, про що може йтися, – гуманітарні, дипломатичні та консульські питання. Також військовим відомствам США і РФ можуть дати доручення відновити переговори щодо обмеження ракет малої та середньої дальності. Однак нічого серйозного, що стосувалося б України, я від цієї зустрічі не очікую", – резюмував Рабінович.

Джерело: Гордон
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Криза мирного жанру Зеленського", - Єлісєєв

середа, 27 жовтень 2021, 6:50

Події останніх тижнів змушують замислитися над перспективами миру на Донбасі і чи правильний шлях обрала дипломатія Зеленського. Джерело

"Вєрной дарогой ідьотє, таварисчі!": На Росії успішно формується сучасний ГУЛАГ, сотні тисяч зеків розбудовуватимуть недоімперію Путіна

середа, 27 жовтень 2021, 6:30

Патріоти України пропонують ознайомитись з публікацією популярного блогера та аналітика Злого одесита. Далі мовою оригіналу. . Между тем, современный российский ГУЛАГ весьма успешно формируется. . Более 8 тысяч россиян, приговоренных к принудительным...