Конструктор Віктор Прокопчук зібрав квадрокопетр власноруч. Безпілотник витримував навантаження куди більше нинішнього рекорду, переконує власник. І практична доцільність цієї моделі вже доведена: дрон використовувався для оприскування полів добривами.
Контрольний зажим гвинтів, встановлення акумуляторів, причеплена гиря. На парашутній вишці чатують експерти з національного реєстру рекордів. Вони і фіксуватимуть нове досягнення.
Повільно і невпевнено квадрокоптер піднімається метрів на 20 і повертається на землю.
Розробник дрона вже невпевнений у своєму вихованці. Він обійшовся Віктору в 15 тисяч доларів і ризикувати чоловік не квапиться. Зрештою з другої спроби квадрокоптер набирає необхідну висоту.
Експерти з національного реєстру рекордів виміряли висоту підйому з власного дрона. Висота зафіксована, рекорд встановлено. Це перший рекорд України в цій категорії. І перший крок для штурму світового досягнення. Місяць тому бельгійці підняли парашутиста вагою 60 км і спорядженням вагою 5 кг.
Поки українці піднімають гирі, китайці вже розробили дрон-таксі. Його цьогоріч мають запустити в Дубаї. Безпілотні машини піднімають людину до 100 кілограмів на висоту до п'ятисот метрів.
У своєму свіжому звіті ISW повідомляє, що українські війська зміцнили свої позиції в районі південного сходу Новоекономічного, неподалік Покровська. Дослідники підтверджують цей успіх завдяки геолокаційним відеозаписам, оприлюдненим 16 липня, передають...
18 липня за новим церковним календарем (31 липня - за старим) - день пам'яті святого мученика Еміліана, який загинув за віру. У народі день дістав назву Омелянів. 18 липня за старим календарним стилем - день пам'яті священномученика Євсевія, єписк...