Конструктор Віктор Прокопчук зібрав квадрокопетр власноруч. Безпілотник витримував навантаження куди більше нинішнього рекорду, переконує власник. І практична доцільність цієї моделі вже доведена: дрон використовувався для оприскування полів добривами.
Контрольний зажим гвинтів, встановлення акумуляторів, причеплена гиря. На парашутній вишці чатують експерти з національного реєстру рекордів. Вони і фіксуватимуть нове досягнення.
Повільно і невпевнено квадрокоптер піднімається метрів на 20 і повертається на землю.
Розробник дрона вже невпевнений у своєму вихованці. Він обійшовся Віктору в 15 тисяч доларів і ризикувати чоловік не квапиться. Зрештою з другої спроби квадрокоптер набирає необхідну висоту.
Експерти з національного реєстру рекордів виміряли висоту підйому з власного дрона. Висота зафіксована, рекорд встановлено. Це перший рекорд України в цій категорії. І перший крок для штурму світового досягнення. Місяць тому бельгійці підняли парашутиста вагою 60 км і спорядженням вагою 5 кг.
Поки українці піднімають гирі, китайці вже розробили дрон-таксі. Його цьогоріч мають запустити в Дубаї. Безпілотні машини піднімають людину до 100 кілограмів на висоту до п'ятисот метрів.
Американське неонацистське терористичне угруповання, ватажок якого перебуває в Росії, закликає до вбивств і атак на критичну інфраструктуру в Україні. Про це пише The Guardian у суботу, 5 квітня, передають Патріоти України. Угруповання The Base (База),...
Російські військові експерти розкритикували керівництво за те, що не спромоглося прикрити від удару єдиний завод з виробництва оптоволоконних кабелів, які використовуються для керування дронами. Його атакували ЗСУ у ніч на 5 квітня. Про це повідомив ук...