Українська модель вперше візьме участь в шоу Victoria's Secret. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на BLIK.net.ua
Даша родом з Дніпропетровщини. Свого часу про кар`єру моделі не мріяла і в модельний бізнес потрапила випадково. Її знімки в соціальних мережах сподобались скауту модельного агенства 1 Mother Agency. Він написав дівчині і так розпочалась її кар'єра.
"Тоді в пріоритеті було навчання: я тільки поступила на юрфак в Митній академії," - розповідає Даша: "Але походивши на заняття кілька місяців, я зрозуміла, що мені нудно. Я подумала, чому б не спробувати злітати кудись, попрацювати. А раптом вийде".
За словами дівчини робота моделлю її дуже змінила.
"Одного разу мій агент розповідав, що працював з Наомі Кемпбелл і точно знає, що у неї жахливий характер. Але коли вона заходить в кадр або йде по подіумі, клієнту плювати, який у неї характер, - вона виглядає приголомшливо. Потрібно мати щось таке, як у Наомі Кемпбелл, щоб тобі прощали твій характер. А так, примхливих дівчаток не люблять", - каже Даша.
За словами Даші, в реальному житті вона ніколи б не наділа одяг, який демонструє на подіумі. Їй подобаються більше прості та зручні речі.
Українська парамедикиня, командирка медичної служби "Ульф" батальйону "Вовки Да Вінчі" Аліна Михайлова вважає, що росіяни продовжать наступ на Дніпропетровську область та прагнутимуть подальшої окупації регіону. Про це вона розповіла в інтерв’ю проєкту...
FPV-дрон батальйону SIGNUM наздогнав та знищив російського окупанта на мотоциклі. Відповідне відео опубліковано на каналі підрозділу, інформують Патріоти України.