Український боксер братиме участь у фіналі Кубку Странджа

Лідер нинішньої збірної боксер Микола Буценко битиметься у фіналі Кубку Странджа.

Українець Буценко пробився до фіналу Кубку Странджа. Фото ua.korrespondent.netУ столиці Болгарії пройшли півфінальні поєдинки міжнародного боксерського турніру класу А - Кубок Странджа-2017, за результатами яких визначилися фіналісти цьогорічного розіграшу змагань, інформують Патріоти України із посиланням на Корреспондент.

З чотирьох українських боксерів лише один виграв свою півфінальну битву, тоді як інші троє повернуться додому з бронзовими медалями. У категорії до 56 кг лідер нинішньої збірної Микола Буценко здобув упевнену перемогу над Ютару Робертом Ейсебіо з Румунії 5: 0 і вийшов у фінал.

У категорії до 60 кг Юрій Шестак дав бій, але поступився англійському боксерові Калумі Френчу 1: 4. Також представнику Англії з рахунком 0: 5 програв Володимир Скрипка, який виступає в категорії до 81 кг. Не зумів дійти до фіналу і представник категорії до 75 кг Валерій Харламов, який поступився казаху Турсунбай Кулхмеду 0: 5.

Опублікував: Олена Сім

Про вороже угрупування військ "Север"... - Костянтин Машовець

п’ятниця, 19 квітень 2024, 9:14

На рахунок " гіпотетичного прориву противника у Харків" . Сьогодні, поговоремо про РОЗПОДІЛ тих сил й засобів УВ "Север", які - або вже є у розпорядженні його командування, або надійдуть туди протягом найближчого часу... Як відомо, війська (сили) цьог...

Російські спецпризначенці самі забезпечили зброєю вбивць своїх співгромадян: Нападники на "Крокус Сіті Хол" стріляли по публіці із новітніх автоматів, - ЗМІ

п’ятниця, 19 квітень 2024, 8:15

Нападники на підмосковний "Крокус Сіті Холл" стріляли по людях із нових штатних автоматів Збройних сил РФ. Про це йдеться у матеріалі видання "Важные истории". "Автомат АК-74, з якого нападники розстрілювали людей у «Крокусі» під Москвою, експортувався...