"Українцям не потрібен ні "батько нації", ні тим більше "мамка нації", їх цілком влаштовує комік", - бізнесмен

Патерналістські настрої у суспільстві очевидно йдуть на спад...

Зеленський багато кому подобається більше, ніж Тимошенко чи Порошенко. Ілюстрація: ТСН.

"Результати недавніх соцопитувань – мої п'ять копійок. Головний результат – антирейтинг Порошенка понад 50%. Це означає, що хай хто переможе у другому турі – Тимошенко чи Зеленський – вона/він буде рвати Порошенка і його оточення на шматки. Саме такий основний запит суспільства", - пише український бізнесмен Євген Платон на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Феномен такого високого рейтингу Зеленського свідчить, на мою думку, про те, що патерналістські настрої у суспільстві йдуть на спад. Українцям не потрібен більше "батько нації" і тим більше "мамка нації", їх цілком влаштовує комік, який буде дотримуватися хоча б Конституції".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Господині на замітку: Кабачкова ікра на зиму

вівторок, 4 серпень 2020, 8:24

Кабачкова ікра - це смачно і корисно. Всі, хто коли-небудь пробував правильну ікру з кабачків, перейнялися до неї повагою і стали фанатами на довгі роки. "Кабачковая икра — это продукт домашнего приготовления, несмотря на то, что в магазинах он тоже ча...

Дощ-полтергейст: Вода падає всюди, але приходить нізвідки

вівторок, 4 серпень 2020, 8:05

Дощ, який раптово падає з абсолютно безхмарного неба, або дощ, який взагалі неможливо локалізувати. Вода, яка раптом капає зі стелі, над якою зовсім немає водопровідних труб, а іноді навіть сама стеля суха. Причини всіх дивний водних явищ можна пояснит...