"Українцям не потрібен ні "батько нації", ні тим більше "мамка нації", їх цілком влаштовує комік", - бізнесмен

Патерналістські настрої у суспільстві очевидно йдуть на спад...

Зеленський багато кому подобається більше, ніж Тимошенко чи Порошенко. Ілюстрація: ТСН.

"Результати недавніх соцопитувань – мої п'ять копійок. Головний результат – антирейтинг Порошенка понад 50%. Це означає, що хай хто переможе у другому турі – Тимошенко чи Зеленський – вона/він буде рвати Порошенка і його оточення на шматки. Саме такий основний запит суспільства", - пише український бізнесмен Євген Платон на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Феномен такого високого рейтингу Зеленського свідчить, на мою думку, про те, що патерналістські настрої у суспільстві йдуть на спад. Українцям не потрібен більше "батько нації" і тим більше "мамка нації", їх цілком влаштовує комік, який буде дотримуватися хоча б Конституції".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Людину "вбивають" компоненти імунітету", - вчені про природу важкої форми коронавіруса

четвер, 9 квітень 2020, 10:24

Незважаючи на наявність безлічі розробок проти коронавіуса, допомогти людині вони можуть тільки в разі легких форм зараження коронаінфекцією. Причину цього явища знайшла фахівець з запалення Джессіка Менсон з Лондонської університетської лікарні, яка п...

Карантин: Коли в Києві запрацює метрополітен

четвер, 9 квітень 2020, 10:12

Карантин в Україні через коронавірус ввели 12 березня, з 17 березня в Києві закрили метро, а також обмежили маршрути громадського транспорту. У ЗМІ з'явилася інформація, що метро в Києві відкриють 8 або 9 травня, коли не буде великого пасажиропотоку. "...