У Кремлі почалася паніка, - Павло Нусс

Імовірність позитивного рішення Трампа і його Адміністрації щодо надання Україні летального озброєння - з сьогоднішнього дня дуже висока.

В.Путін. Ехо Москви.

У Кремлі запанікували - США підтвердили свою прихильність проукраїнському курсу. Так пише на своїй сторінці в Фейбуці політолог Павло Нусс, повідомляють Патріоти України, і цитують далі:

В недавнем блоге о нанесенном двойном ударе по путинской России, кроме прочего, я писал, что:

"... ракетный ответ Трампа в Сирии открывает окно широких военно-политических и дипломатических возможностей и для самой Украины, чего, собственно, и боится Путин.

Теперь однозначно можно говорить о том что:

1. Разрешать сирийскую проблему Трамп готов исходя от интересов Вашингтона, исключительно.

2. Компромисс между Москвой и Вашингтоном за счёт национальных интересов Украины в контексте признания Крыма территорией РФ - исключен.

3. Вероятность позитивного решения Трампа и его Администрации по предоставлению Украине летального вооружения - с сегодняшнего дня очень высока.

Эти удары по России и Путину имеют все шансы в корне изменить политическую ситуацию в мире.

Очень. И не в пользу РФ".

И консультации Госсекретаря США Рекса Тиллерсона с Президентом Украины Порошенко - яркое подтверждение тому.

Сегодня Тиллерсон заверил ПП, что Вашингтон не допустит пакетных договоренностей по разрешению ситуации в Украине и Сирии. Кроме того госсекретарь напомнил, что США поддерживают территориальную целостность Украины и настаивают на соблюдении Минских договоренностей,

Повторюсь: Администрация Трампа будет тесно сотрудничать с демократической властью Украины и Президентом Петром Порошенко, и Путину сегодня об этом дали ясно понять, отчего, а я в этом более чем уверен, в Кремле запаниковали".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Все погано: Сумне відео з окупованого Криму показали в мережі

субота, 18 січень 2020, 21:25

Анексований півострів продовжує відчувати проблеми з водопостачанням. Відзначається, у листопаді 2019 року окупанти організували внутрішньокримське прокачування води по каналу, проте води стає все менше. Через незадовільне обслуговування русла рукотвор...

Свято на кістках: Відео Путіна з пенсіонерами та дітьми повеселило мережу

субота, 18 січень 2020, 21:12

Російський президент на кладовищі розмовляв із людьми так, ніби прийшов на святковий мітинг. 18 січня Володимир Путін приїхав на Піскарьовське меморіальне кладовище у Санкт-Петербурзі, де поховані містяни, що загинули під час блокади Ленінграду у роки ...