
Скандальний забудовник на вулиці Гончара 17-23 намагається відновити будівництво двох поверхів (поставлена опалубка і проведені всі підготовчі роботи), наплювавши тим самим на буферну зону Софії Київської. Про це повідомив в Facebook радник голови КМДА Дмитро Білоцерківець, передають Патріоти України.
Білоцерківець нагадав, що, виходячи з претензій ЮНЕСКО, забудовнику було заборонено надбудовувати додаткові поверхи, довгий час забудовник відмовлявся від будівництва, а тепер вирішив піти на війну з містом і активістами. "У претензії чітко говорилося про те, що якщо не буде зупинено незаконне будівництво то Софію Київську можуть виключити зі списку ЮНЕСКО, але хіба це питання хвилює забудовника?" - написав Білоцерківець. Сьогодні міська адміністрація разом з ДАБКом проведе нараду на даному об'єкті і вживатиме всіх заходів щодо зупинки будівництва.
Українці з дідів-прадідів не починали б воєнних дій та багато іншого у найдовший день року, через виверені століттями народні прикмети. 22 червня за новим календарним стилем (5 липня - за старим) - день пам'яті священномученика Євсевія, єпископа Самоса...
На російських окупантів у тимчасово захопленому Криму незабаром чекають серйозні проблеми. Радник міністра оборони Сергій Стерненко заявив про це ввечері 21 червня, передають Патріоти України. «Те, що Україна готує для росіян у Криму, вони будуть згаду...