В Одесі закоханість довела хлопця до фатальних наслідків (фото)

Хотів зробити дівчині сюрприз...

Безглузда смерть у Одесі. Фото від odesa.depo.uaЯк дізнались Патріоти України, інцидент стався в Одесі в Покровському провулку. Чоловік намагався зробити сюрприз - зайти в квартиру житлового будинку з букетом по карнизу.

Він виліз із під'їзного вікна, трохи пройшов, і зірвався вниз. Незважаючи на те, що впав він з другого поверху, отримав травми, несумісні з життям. Романтичний сюрприз закінчився безглуздою смертю.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Драпануть, как со Змеиного, не удастся: репарации Россия будет выплачивать Украине десятилетиями", - Ейдман

четвер, 30 червень 2022, 18:08

"Армия мародеров, поджав крысиный хвост, драпанула с острова Змеиный вслед за русским кораблем. Ее руководство заявило, что это не отступление, а "жест доброй воли". Так же они в будущем объяснят и свое неизбежное бегство с Украины", - пише у своєму бл...

"Про поточну ситуацію на фронті", - Машовець

четвер, 30 червень 2022, 14:12

- Передовые подразделения Попаснянской группировки противника пытаюся атаковать по направлению Николаевка - Спорное, а так же по направлению от района южнее Лисичанского НПЗ на Верхнекаменку. По линии Матроская - Белая Гора идут упорные позиционные бои...