"В Томской области полицейские, испугавшись полтергейста с летающими ножами, вызвали на подмогу священников", - Бабченко

В УМВС Томської області також зазначили, що проводять дослідчу перевірку за фактом залякування громадян потойбічними силами.
Російська поліція злякалася привидів. Ілюстрація: соцмережі.

Дивна історія сталася в російській Томській області. Там полтергейст, що бушує в одному з будинків, налякав правоохоронців. Про це повідомив відомий російський журналіст Аркадій Бабченко у соцмережі, передають Патріоти України.

Ось що написав Бабченко: "В Томской области полицейские, испугавшись полтергейста с летающими ножами, вызвали на подмогу священников. Во время нахождения сотрудников полиции на указанном адресе в спальной комнате упал шкаф (в непосредственной близости от сотрудника полиции), после из навесной полки выпали книги, из комнаты, в которой никто не находился, вылетела палка, – говорится в рапорте озадаченного офицера.

Рационального объяснения указанным событиям не нашлось. Чтобы как-то стабилизировать ситуацию, сотрудникам МВД пришлось искать помощи у служителей культа. Православные священники прибыли по вызову и "провели обряд освещения жилого помещения, а так же остались на ночлег".

В УМВД Томской области также отметили, что проводят доследственную проверку по факту запугивания граждан потусторонними силами. Москва. Кремль. Срочно. Высылайте Томскую область вертолеты с галоперидолом".

Підписники підтримали журналіста, запідозривши, що історія не обійшлася без алкоголю або чого-небудь важче.Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Секс "по-новому": Юрист роз'яснила деталі ''рятівного'' закону для одружених чоловіків (відео)

неділя, 20 січень 2019, 22:29

Згідно з поправками до Закону України №2229 "Про запобігання та протидію домашньому насильству" у разі примусу до шлюбу в поліцію можуть звертатися як жінки, так і чоловіки. На це звернула увагу юрист-кримінолог, кандидат юридичних наук Ганна Маляр, пе...

"Українську церкву розкололи Москва і КДБ", - Філарет (відео)

неділя, 20 січень 2019, 22:14

Священнослужитель розповів, як ледь не став патріархом Московським, про роль спецслужб у церкві та чому Онуфрій підписав прохання про українську автокефалію на початку Незалежності України. Російську церкву міг очолити українець. Більше того - навіть м...