"В Томской области полицейские, испугавшись полтергейста с летающими ножами, вызвали на подмогу священников", - Бабченко

В УМВС Томської області також зазначили, що проводять дослідчу перевірку за фактом залякування громадян потойбічними силами.
Російська поліція злякалася привидів. Ілюстрація: соцмережі.

Дивна історія сталася в російській Томській області. Там полтергейст, що бушує в одному з будинків, налякав правоохоронців. Про це повідомив відомий російський журналіст Аркадій Бабченко у соцмережі, передають Патріоти України.

Ось що написав Бабченко: "В Томской области полицейские, испугавшись полтергейста с летающими ножами, вызвали на подмогу священников. Во время нахождения сотрудников полиции на указанном адресе в спальной комнате упал шкаф (в непосредственной близости от сотрудника полиции), после из навесной полки выпали книги, из комнаты, в которой никто не находился, вылетела палка, – говорится в рапорте озадаченного офицера.

Рационального объяснения указанным событиям не нашлось. Чтобы как-то стабилизировать ситуацию, сотрудникам МВД пришлось искать помощи у служителей культа. Православные священники прибыли по вызову и "провели обряд освещения жилого помещения, а так же остались на ночлег".

В УМВД Томской области также отметили, что проводят доследственную проверку по факту запугивания граждан потусторонними силами. Москва. Кремль. Срочно. Высылайте Томскую область вертолеты с галоперидолом".

Підписники підтримали журналіста, запідозривши, що історія не обійшлася без алкоголю або чого-небудь важче.Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Літо - 2018: У скільки обійдеться відпочинок на морі в Україні цього року

понеділок, 21 травень 2018, 21:48

Цінові запити на всіх наших курортах приблизно однакові. "В этом году отдых на море в Украине будет стоить не намного дороже, чем в прошлом. Если в прошлом году в среднем за трехразовое питание на украинских курортах просили 150 грн в день, то в этом г...

У Польщі знову жорстоко побили українського заробітчанина

понеділок, 21 травень 2018, 21:36

Українська мова може стати причиною нетерпимості стосовно українців з боку громадян Польщі. Про це розповідає "5 канал" у програмі "Особливий погляд", передають Патріоти України. У розслідуванні телевізійних журналістів, присвяченому українським заробі...