В Україні Путін загрузне, НАТО не варто хвилюватись, а військові навчання РФ - лише шантаж, - військовий експерт

В Альянсі дивляться на нашу територію і розуміють, якщо Путін, не дай Бог, рушить свої війська в Україну, то не подолає ці тисячі кілометрів до кордонів НАТО.

Путіну Україну не здолати. Ілюстрація:Радіо Свобода

Військові навчання РФ "Схід-2018" – більше шантаж, ніж реальна загроза. НАТО до агресії Росії готове. Україна теж у змозі вести позиційну війну. Таку думку висловив військовий експерт Олег Жданов, інформують Патріоти України.

Як зауважує військовий, навчання підвищують рівень боєздатності військових частин і їх взаємодію. Злагодженість штабів, наголошує Жданов, – основа ведення бойових дій. Але війна – комплекс заходів. Навіть при самих злагоджених діях штабів і відпрацьованій системі управління військами, щоб йти вперед, треба війська поповнювати, в першу чергу, особовим складом. Будь-який наступ призводить до втрат особового складу. А без його поповнення війна закінчиться.

"НАТО проводить ротацію військ і фактично закінчило формування угруповань на східних кордонах. Передислоковані танкові дивізії в Польщу, перекинуто авіаційне крило в Прибалтику, відбулося розгортання системи ПРО в Польщі та Румунії. В Чорноморському басейні постійно присутні кораблі НАТО. В Балтійському морі теж. І є ще Україна. Для НАТО – це просто бальзам. В Альянсі дивляться на нашу територію і розуміють, якщо Путін, не дай Бог, рушить свої війська, то не подолає ці тисячі кілометрів до кордонів НАТО," – наголошує Олег Жданов.

На переконання фахівця, в Україні Росія загрузне. Тому що НАТО допомагатиме наданням "Джавелінів", засобами контрбатарейної боротьби, безпілотниками тощо. Нехай, говорить Жданов, Путін спробує помірятися, Україна може ще й дивіденди отримати.

Джерело: 24 канал
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

​"Путіну стає гірше не лише фізично, а й ментально... Йому залишилось небагато... заключна стадія, а препарати посилюють його психічну нестабільність", - професор Соловей

субота, 29 січень 2022, 9:10

У Володимира Путіна залишалося небагато часу, він слабшає. Йому стає гірше не лише фізично, а й ментально, і це дуже небезпечно. Препарати, які змушений приймати президент країни-агресорки, посилюють його психічну нестабільність. Про це у ефірі Апостро...

Хіти тижня. "​Почему Россия не сможет совершить танковый блицкриг против Украины", - Бутусов

субота, 29 січень 2022, 9:00

численность российских танков и численность современных противотанковых ракет в Украине. Джерело