Вчені застерегли, що деякі вегетаріанські дієти можуть бути вельми шкідливими

​Відповідне дослідження опубліковане у Journal of the American College of Cardiology.

Фахівці з'ясували, що вживання у їжу очищених зерен разом з великою кількістю цукровмісних продуктів пов'язано з високим ризиком виникнення серцево-судинних захворювань, передають Патріоти України.

До подібних висновків автори дійшли, розглянувши три види дієти. Перша включала у себе продукти рослинного та тваринного походження, друга - цільні зерна, ягоди, овочі та фрукти, третій режим харчування також був вегетаріанським, але включав оброблені зерна, смажену картоплю та підсолоджені напої.

Всього фахівці відстежили стан здоров'я понад 200 тисяч осіб, які протягом 20 років брали участь у спеціальному опитуванні. Спочатку у дослідженні не брали участь люди з ішемічною хворобою серця та раком, а також ті, хто пережив інсульт.

Під час спостереження у близько дев'яти тисяч учасників розвинулася ішемічна хвороба серця. Найкращі показники здоров'я виявилися у тих, хто слідував другого режиму харчування, тоді як одночасне вживання продуктів тваринного та рослинного походження, а також вегетаріанська дієта з обробленими зернами, смаженою картоплею та підсолодженими напоями виявилися пов'язаними з підвищеним ризиків розвитку захворювань серцево-судинної системи.

Автори підкреслюють, що не всі такі дієти, засновані на вегетаріанській дієті, є однаково корисними для здоров'я людини.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Виглядає так, що у влади знову головний ворог не Путін, а Порошенко": Політолог - про свідчення Медведчука

вівторок, 24 травень 2022, 12:40

"Будь-яка людина, яка порушила закон, має відповідати. Якщо Петро Порошенко, як і будь-який інший політик, порушив закон, він має відповісти. Але тут є і правова, і політична площини", - пише політолог Олексій Гарань у своєму блозі, передають Патріоти ...

"И вот тут начинается самое интересное, или Грозный "Сармат", что с тобой не так", - Злий Одесит

вівторок, 24 травень 2022, 10:22

"После фактического поражения российских оккупантов в войне против Украины и осознания факта полного фиаско в обычной войне, ряд российских официальных лиц в формате массовой истерии стали угрожать странам Запада уничтожением ядерным оружием. Причем, в...