Вчені застерегли, що деякі вегетаріанські дієти можуть бути вельми шкідливими

​Відповідне дослідження опубліковане у Journal of the American College of Cardiology.

Фахівці з'ясували, що вживання у їжу очищених зерен разом з великою кількістю цукровмісних продуктів пов'язано з високим ризиком виникнення серцево-судинних захворювань, передають Патріоти України.

До подібних висновків автори дійшли, розглянувши три види дієти. Перша включала у себе продукти рослинного та тваринного походження, друга - цільні зерна, ягоди, овочі та фрукти, третій режим харчування також був вегетаріанським, але включав оброблені зерна, смажену картоплю та підсолоджені напої.

Всього фахівці відстежили стан здоров'я понад 200 тисяч осіб, які протягом 20 років брали участь у спеціальному опитуванні. Спочатку у дослідженні не брали участь люди з ішемічною хворобою серця та раком, а також ті, хто пережив інсульт.

Під час спостереження у близько дев'яти тисяч учасників розвинулася ішемічна хвороба серця. Найкращі показники здоров'я виявилися у тих, хто слідував другого режиму харчування, тоді як одночасне вживання продуктів тваринного та рослинного походження, а також вегетаріанська дієта з обробленими зернами, смаженою картоплею та підсолодженими напоями виявилися пов'язаними з підвищеним ризиків розвитку захворювань серцево-судинної системи.

Автори підкреслюють, що не всі такі дієти, засновані на вегетаріанській дієті, є однаково корисними для здоров'я людини.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

До "Сталінґраду" сьогодні відправили того Путіна, котрий "танцюрист" (відео)

п’ятниця, 3 лютий 2023, 0:00

"До "Сталінґраду" сьогодні відправили того Путіна, котрий "танцюрист" - весь час смикає, крутить і притоптує ногами, коли говорить. Ну, вибір не дивний: спічрайтери для озвучування таку маячню наваяли, що під це хіба досвідчений клоун підходив, нехай п...

"Поки що кількість російських стволів є більшою": Жданов спрогнозував, коли і за якої умови українська армія досягне паритету в артилерії із РФ

четвер, 2 лютий 2023, 23:53

"На сьогодні дефіцит боєприпасів присутній. Ба більше, кількість російської артилерії є більшою. Перевага у 2-3 рази, не у 10-15, як це було на початку війни, але досі вона зберігається на стороні російської армії. Вийти на паритетний рівень із російсь...