Вченим вдалося з'ясувати походження прадавніх єгиптян

​Стародавні єгиптяни були родом із Близького Сходу. Вчені віднайшли генетичні зв'язки єгиптян з населенням Леванту і Анатолійського півострова.

Ілюстрація від gazeta.ua

Сучасної мешканці Єгипту походять в основному з Африки південніше Сахари, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Вчені проаналізували близько ста мітохондріальних ДНК. Їх витягнули з уцілілих решток давніх єгиптян. Зразкам 2,4-3,4 тисячі років. Це вперше фахівцям вдалося відстежити походження жителів Стародавнього Єгипту.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Як Україна може реалізувати свій величезний потенціал у виробництві водню

вівторок, 21 вересень 2021, 6:50

Берлін зобов'язався підтримати перехід Києва на поновлювані джерела енергії, включаючи створення "Зеленого фонду", і розвивати двосторонні проекти в сфері енергетики. "По итогам сделки с Вашингтоном, Берлин обязался поддержать переход Киева на возобнов...

Брати в оптику бачать ті самі ворожі укріплення: Донецька родина, у якій проти окупантів воювали всі (відео)

вівторок, 21 вересень 2021, 6:30

Неймовірна історія донецької родини, у якій за батьківщину, проти московитської орди, воювали геть усі. Двоє братів воюють поруч, але жодного разу так і не зустрілися. Вони захищають свій дім у буквальному розумінні того висловлювання, передають Патріо...