Вчитель та лікар зачекають: У Києві професія двірника стане бажаною та престижною

​Уже в серпні більшість киян побачать комунальні платіжки з новими, майже вдвічі більшими цифрами за квартплату.

Фото: gazeta.ua

Чиновники пояснюють це тим, що нинішній тариф на утримання будинків та прибудинкових територій збитковий, а сам сервіс часто неякісний.

За їх словами, тариф за цю комунальну послугу не змінювався з 2010 року та нині складає максимум 3,14 грн за метр квадратний житлової площі, тоді як у комерційних жеках сягає 7 гривень.

Комунальним жекам із 1 липня встановлено працювати з тарифом 5,80 гривень, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Чиновники радять киянам не панікувати, а порахувати – загальний обсяг щомісячних платежів назагал зросте не більш, ніж на 5%. При цьому 10-відсоткова знижка при своєчасній оплаті залишиться в силі, так само, як і субсидії. При цьому сервіс обіцяють кращий, бо жеки отримають більше грошей на свої потреби.


Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Перспектива дальнейших действий противника в Восточной и Южной операционных зонах - Машовець

четвер, 7 липень 2022, 10:08

У меня нет сомнения в том, что следующим объектом приложения усилий российского военного командования на Донбассе станет Славянско - Краматорская агломерация. Хотя, по целому ряду признаков, не исключено, что на Харьковском, Криворожском и Николаевском...

"Как Путин сварил истинно Русский Борщ", - Рибніков

четвер, 7 липень 2022, 9:23

В алтайском федеральном бункере президента РФ варили настоящий Русский Борщ из борщевика, пырея и курника с мойвой. Спикер МИД Мария Захарова с саркастической улыбкой, полной презрения к хахлам, ковырялась в дымящемся туеске топором, из которого недавн...