Величезний НЛО над Бостоном шокував мережу (відео)

Апарат повільно рухався з боку в бік, ніби вивчаючи місцевість.

НЛО над Бостоном. Фото: YouTube

Користувачі шоковані опублікованим в мережі відео, в якому добре видно гігантське НЛО, зазначають Патріоти України.

НЛО зафіксували над американським містом Бостоном. Автором двох роликів нібито є звичайним водієм, який випадково побачив непізнаний літаючий об'єкт. Ролики були зняті з різних місць, але однією людиною.

В обох відео видно, що дивний об'єкт повільно рухається над містом, як би уважно вивчаючи все те, що відбувається внизу. Апарат повільно рухався з боку в бік, ніби вивчаючи місцевість. При наближеній зйомці видно, що в об'єкта є ілюмінатори. До того ж, апарат рухається навколо своєї осі. На наступному відео зафіксовано, як НЛО впевнено літає над будинками і машинами.


Втім, користувачі відразу помітили нестиковки. Вони цікавляться, чому тільки одна людина так захоплено знімає НЛО на відео. Всі інші автомобілі їдуть як зазвичай, і водії ніби не помічають величезний об'єкт в небі. Більшість користувачів впевнені, що ці відео фейкове.


Опублікував: Інна Мартинчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Драпануть, как со Змеиного, не удастся: репарации Россия будет выплачивать Украине десятилетиями", - Ейдман

четвер, 30 червень 2022, 18:08

"Армия мародеров, поджав крысиный хвост, драпанула с острова Змеиный вслед за русским кораблем. Ее руководство заявило, что это не отступление, а "жест доброй воли". Так же они в будущем объяснят и свое неизбежное бегство с Украины", - пише у своєму бл...

"Про поточну ситуацію на фронті", - Машовець

четвер, 30 червень 2022, 14:12

- Передовые подразделения Попаснянской группировки противника пытаюся атаковать по направлению Николаевка - Спорное, а так же по направлению от района южнее Лисичанского НПЗ на Верхнекаменку. По линии Матроская - Белая Гора идут упорные позиционные бои...