Великі стягнення і штрафні пункти: Чому в Європі ДТП менше, ніж в Україні (відео)

На європейських дорогах люди гинуть не так часто, як в Україні.

Фото: comments.ua.

В Україні смертельні аварії стаються в чотири рази частіше, ніж в інших країнах Європи, а загальна кількість ДТП також виводить нашу державу в континентальні лідери. На цьому тлі журналісти поцікавилися, як провадять війну за виживання на дорогах у сусідній Польщі та Німеччині, передають Патріоти України з посиланням на ТСН.


У Берліні стандартна швидкість пересування автотранспорту становить 50 км/год. На багатьох відрізках доріг обмеження до 30 км/год, щоби захистити пішоходів та велосипедистів. Перевищення швидкості у межах міста від 25 км на годину коштуватиме 80 євро штрафу і один штрафний бал, а якщо хто розженеться до 110 км/год – заплатить 280 євро штрафу, отримає два штрафних пункти і позбудеться водійських прав на два місяці.
Штрафні пункти – покарання, де просто грошима не відбудешся. Їх фіксують у спеціальній картотеці і вже на 8-му пункті водій втрачає права. Розмова по мобільному під час руху або навіть якщо машина стоїть з ввімкненим двигуном коштуватимуть один штрафний пункт і 100 євро. За перегони на дорогах в Німеччині загрожує ув’язення до двох років або до десяти – якщо внаслідок перевищення швидкості постраждали або загинули люди.
Кожна четверта смерть у Європі трапляється на польських дорогах, і саме тому у Польщі ледь не кожного року вводять нові і значно суворіші правила дорожнього руху. За перевищення швидкості у населених пунктах можуть відібрати права на три місяці і покарати штрафом до 500 злотих – це більше 3,5 тисяч грн. Таку ж суму доведеться заплатити, якщо ви не посадили дитину в автокрісло, не пристебнулися чи розмовляєте по телефону – при цьому, окрім штрафу, за це зарахують ще й до 10 штрафних балів. Якщо за рік у водія їх набереться 24, він повинен перездавати на права.
Нещодавно у Польщі посилили покарання для тих, хто сідає за кермо без водійських прав – таким суд може забороняти їздити за кермом у найближчі 10 років. Усі ці правила розповсюджуються і на депутатів, прокурорів та суддів, бо їхній імунітет не діє на випадки порушення правил дорожнього руху.
Опублікував: Олександр Смаглюк
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Трупы, трупы, трупы наших бойцов. Они везде. Насколько достает глаз - везде мертвецы": Z-воєнкор опублікував сповідь недобитого окупанда з Вовчанська

п’ятниця, 22 листопад 2024, 7:25

Поки живі окупанти на півночі Харківщини нажахані втратами своїх військ і сприймають поранення та евакуацію з полю бою як щасливий квиток, єдина можливість ще пожити, зазначають Патріоти України. Ось який матеріал з цього приводу знайшов та переказав Ю...

Хіти тижня. Народні прикмети на 22 листопада: Цього дня не варто дарувати квіти, випивати та позичати сусідкам сьогодні не варто позичати сіль і цукор, тим більше - гроші

п’ятниця, 22 листопад 2024, 7:05

Православне свято 22 листопада за новим календарем (5 грудня за старим) - день пам'яті святителя Прокопія, який володів даром чудотворення і привів у християнську віру чимало людей (У народі - Прокоп'єв день, - Патріоти України). Українські віряни тако...