Великий наступ Кремлю не по зубах: "Путін, швидше, піде на локальну операцію із захоплення якогось населеного пункту, заявивши про свою перемогу. Втім, це також загрожує великими втратами для росіян", - Гарань

За словами політолога, "серпневі подарунки" Путіна зведуться до посилення обстрілів на Донбасі.

Олексій Гарань. Фото: соцмережі.

Політолог, професор політології Києво-Могилянської академії Олексій Гарань вважає, що "велика війна" Путіна, у кращому разі, завершиться дрібним локальним завоюванням, а втрати російських військвих під час "навчань" спровокують низку протестів серед росіян. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на nv.ua.

За словами політолога, "серпневі подарунки" Путіна зведуться до посилення обстрілів на Донбасі та продовження ескалації з єдиною метою - виснаження українців. "Путін, швидше, піде на проведення локальної операції із захоплення якогось населеного пункту, заявивши про свою перемогу, дестабілізуючи ситуацію в Україні і спробувавши вдарити по українській владі. Втім, це також загрожує посиленням санкцій і великими втратами для росіян", - пише Гарань у своєму блозі.

Також політолог переконаний, що якщо "диктатор Кремля" таки наважиться на війну - посиляться санкції Заходу та активізується питання передачі Україні летальної зброї державами-союзниками. Нагадаємо, раніше повідомлялось, що агітація "Єдиної Росії" будується на атаці Херсона - таким чином Путін завойовує симпатії росіян напередодні виборів.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Команда Зеленського починає програму «Велике обезземелення українців»

вівторок, 7 грудень 2021, 19:10

Навіть на мікроскопічний пай "друзі простих людей" і "вороги олігархів" хочуть гроші. Не можеш платити податки з города у півгектару - продавай. Слугам Зеленського потрібна вся земелька. Прийнятий скандальний закон №5600 нібито покликаний вирішити пита...