Ветерани АТО проти "кавказького бєспрєдєла": Конфлікт в центрі столиці (фото)

Декілька десятків добровольців АТО та громадських активістів прийшли до Linas Caffe на Бессарабській площі в центрі Києва.

Фото: Інформатор

Вони вимагають від іноземної адміністрації відповіді за спроби ошукати клієнтів, повідомляють Патріоти України з посиланням на ІНФОРМАТОР.

Організатори акції додають, що їх кінцева мета – закриття ресторану. Поблизу закладу очікують два автобуси поліції.

Причиною конфлікту стало те, що співробітник закладу кавказької національності намагався ошукати клієнтів, змусивши їх доплатити різницю вартості кави, яка, за його словами, зросла після того, як вони зробили замовлення.

Після того, як організатор сьогоднішнього протесту Михайло Ковальчук попросив книгу скарг і спробував сфотографувати переповнені негативними відгуками аркуші документу, однак адміністратор-іноземець намагався відібрати її у гостя.

“Після цього ми пішли геть і сказали, що ми зробимо все можливе, щоб цього кафе не було у центрі міста.

Коли ж зайшли до “Арени центр”, то побачили, що до нас наближаються близько 20 агресивних кавказців, ми пішли їм назустріч і трохи надавали стусанів”, – підсумував Ковальчук.

Фото: Інформатор

Фото: Інформатор

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Турция обозначила свой интерес: Донбасс Анкару особо не интересует, но ее интересует Крым, крымские татары и безопасность акватории Черного моря", - експерт

середа, 14 квітень 2021, 10:15

"Поездка Владимира Зеленского в Турцию - обычный рабочий визит, который не связан с обострением на Донбассе. Да, безусловно, им воспользовались, чтобы медийно создать образ единого антироссийского фронта, который поддерживает Украину", - пише у своєму ...

"Без русских туристов любая страна сразу становится привлекательнее, чище и популярнее. Одичалые должны отдыхать за стеной": Сазонов про те, який подарунок зробив Путін, "закривши" для росіян Туреччину

середа, 14 квітень 2021, 9:22

"Турция присоединилась к тем государствам, которые заявили про поддержку территориальной целостности Украины. И пообещала Украине поддержку. Естественно, Анкара не будет воевать вместо Киева и даже на стороне Киева. Тем не менее дипломатическую поддерж...