Хлопчик має рідкісну вроджену патологію кісток, суглобів та м'язів - артрогрипоз. Шанс на повноцінне життя дають ізраїльські лікарі, потрібна лише термінова операція. Попри важку недугу, шестирічний Вовчик жвавий і веселий, з усіх сил намагається рухатися.
Кошти можна перерахувати на карту ПриватБанку № 5168 7572 2269 8088 на ім’я Юлія Мартинюк.
Для тих, хто захоче зв'язатися з мамою дитини особисто, надаємо адресу Юлі у Фейсбуці.
Економіст та публіцист Вадим Новіков поділився своїм рецептом перебудови економіки України на військові рейки, зазначають Патріоти України. "Уряд запропонував Верховній раді значно підвищити податки для фінансування витрат на війну. В ЗМІ і Інтернеті з...
Ворожі пабліки носять-зловтішаються тезу Стефанчука про те, що до кінця війни не буде демобілізації. “Да паслєднєго укрАінца», оце усе. Але брехня в тому, що вони змішують поняття демобілізації (припинення процесу мобілізації), і звільнення військовосл...