Останнім часом з'явилося безліч професій «з майбутнього». Ще декілька років тому ми навіть не здогадувалися, якими корисними можуть бути подібні фахівці, а зараз уявити сучасний світ без них майже нереально. Серед цих професій і візуалізатор. Що ж робить фахівець з такою дивною назвою?
Чарівник-архітектор
3D-візуалізатори найчастіше працюють в архітектурній галузі. Вони допомагають втілити важкі для сприйняття технічні креслення в зрозумілі пересічній людині зображення. Якими ж програмами мають володіти ці фахівці? Перерахуємо найпоширеніші з них:
Конкретний роботодавець може вимагати більш поглиблені знання якоїсь із цих програм. Не завжди візуалізатор займається винятково архітектурою. Такі фахівці активно залучаються до розроблення, наприклад, різноманітних видів пакування. Іноді розмежовують професії дизайнера та візуалізатора. Вважається, що дизайнер продумує основну концепцію інтер'єру або екстер'єру, а візуалізатор уже втілює її у фотореалістичному зображенні. Однак все частіше відбувається злиття цих професій.
Як і більшість фахівців у сфері IT, візуалізатори надзвичайно затребувані на ринку праці. Через малу кількість кандидатів на вакансії їм пропонують вищу за середню зарплатню та вагомий соціальний пакет. Найчастіше роботодавці хочуть бачити у цих фахівців такі вміння та навики:
Дизайнери-візуалізатори, окрім своїх основних обов'язків, додатково мусять спілкуватися з клієнтами, затверджуючи з ними загальний вигляд майбутнього об'єкта. Тому для кандидатів на таку посаду досить важливими є комунікативні навики та вміння прислухатися до побажань і переконувати в своїй думці.
Має значення й уміння малювати. Адже ще на етапі обговорення проекту з замовником виникає необхідність попередньо зафіксувати майбутній дизайн вручну, а вже потім візуалізатор втілює його у цифровому вигляді за допомогою різних програм.
Дуже багато вакансій за цим профілем можна знайти на спеціалізованому сайті hh.ua/vacancies/
Відомий волонтер РФ Олександр Іванов намагається заволодіти нерухомістю в тимчасово окупованому Маріуполі й інших непідконтрольних Україні містах нібито для потреб своєї волонтерської організації. Листування, які свідчать про махінації з нерухомістю та...
"Війна в Україні — це не війна за території. Це війна за перерозподіл сфер впливу в Європі та світі, за перегляд результатів Холодної війни, за все те, що в Кремлі називають "новою архітектурою безпеки", - пише нардеп Микола Княжицький на своїй сторінц...