Во время войны СССР воевал за то, какие в мире будут концлагеря - красные или коричневые - Бабченко

Журналіст заявив, що ніколи не міг зрозуміти, чому в радянських концтаборах знищували народ, який переміг у Другій світовій війні.

Аркадій Бабченко. Фото:ru.1492news.com

Під час Другої світової війни Радянський Союз не воював за свободу. Таку думку в Facebook висловив російський журналіст Аркадій Бабченко, передають Патріоти України.

"А откуда вообще взялась эта идиотская формулировка, что Советский союз воевал за свободу? За свободу воевала Великобритания. А СССР, по блестящему определению Буковского, воевал за то, какие в мире будут концлагеря - красные или коричневые.

В стране, воюющей за свободу, не может быть сразу же после Победы новой волны эшелонов в ГУЛАГ. Или свобода - это уничтожать свой собственный народ, народ-победитель, только своими собственными руками и положить половину этого самого народа, чтоб ни в коем случае не позволить этого делать другим? Никогда не мог понять этого" - написав журналіст.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Вставай страшна огромная!": Розвідка Британії пояснила, нащо РФ посилено готує "оборону" в Бєлгородській області

середа, 7 грудень 2022, 10:15

Російська влада просуває оборонні приготування на своїй міжнародно визнаній території, щоб розпалити патріотичні почуття громадян. Про це йдеться у розвідувальному огляді міноборони Британії у середу. Відзначається, що останнім часом Росія почала розши...

Великий договір капітуляції Росії: Експерт запропонував оригінальний спосіб, як отримати репарації з РФ після перемоги України у війні

середа, 7 грудень 2022, 9:09

Великий Договір капітуляції росії має включати низку важливих статей з вимогами України, зокрема щодо репарацій. Таку думку висловив публіцист та політичний експерт Юрій Радухін. . Радухін зазначив, що Договір має включати також важливі статті вимог ...