Во время войны СССР воевал за то, какие в мире будут концлагеря - красные или коричневые - Бабченко

Журналіст заявив, що ніколи не міг зрозуміти, чому в радянських концтаборах знищували народ, який переміг у Другій світовій війні.

Аркадій Бабченко. Фото:ru.1492news.com

Під час Другої світової війни Радянський Союз не воював за свободу. Таку думку в Facebook висловив російський журналіст Аркадій Бабченко, передають Патріоти України.

"А откуда вообще взялась эта идиотская формулировка, что Советский союз воевал за свободу? За свободу воевала Великобритания. А СССР, по блестящему определению Буковского, воевал за то, какие в мире будут концлагеря - красные или коричневые.

В стране, воюющей за свободу, не может быть сразу же после Победы новой волны эшелонов в ГУЛАГ. Или свобода - это уничтожать свой собственный народ, народ-победитель, только своими собственными руками и положить половину этого самого народа, чтоб ни в коем случае не позволить этого делать другим? Никогда не мог понять этого" - написав журналіст.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

У Великій Британії заявили, що у них закінчилася потрібна Україні зброя, - ЗМІ

вівторок, 3 жовтень 2023, 13:51

У публічних заявах офіційні особи Великобританії заявляють, що підтримуватимуть Україну незалежно від подій в інших країнах. Водночас британські військові стверджують, що країна вичерпала свою можливість надавати військову підтримку. Про це пише The Te...

"Шоумен лицемірно мовчить про це": Кум Анатолія Анатоліча спонсорує війну в Україні, - блогер

вівторок, 3 жовтень 2023, 13:19

Оглядач українського шоу-бізнесу Богдан Беспалов поділився інформацією, що кум шоумена Анатолія Анатоліча спонсорує ракети, які Росія запускає в Україну, передають Патріоти України. Так, танцюрист Андрій Цар, який раніше перебував у цивільному шлюбі зі...