Вперше в Україні: Один з закладів McDonald's у Києві припинив роботу

Ресторан закрили у зв'язку із завершенням дії договору оренди приміщення, а нова орендна ставка була економічно невигідною.

Ілюстрація. Фото: TOPClub.ua

Компанія з іноземними інвестиціями "МакДональдз Юкрейн Лтд.", яка розвиває в Україні американську мережу ресторанів швидкого харчування, закрила свій ресторан, що розташовується у центрі Києва біля станції метро "Печерська". Сталося це вперше в Україні, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

Про це розповіла керівник відділу зв'язків з громадськістю компанії McDonald's Анастасія Зражевська. "Заклад припинив роботу у зв'язку із завершенням дії договору оренди приміщення. Нова запропонована орендна ставка була економічно невигідною для компанії McDonald's", – зауважила вона.

За її словами, останній робочий день ресторану був 10 квітня 2018 року, після закриття закладу компанія перевела його працівників до інших ресторанів мережі. Додамо, що перший заклад McDonald's в Україні було відкрито 24 травня 1997 року в Києві біля станції метро "Лук’янівська". Cтаном на 27 березня 2018 року в 18 містах України діє 84 ресторани цієї мережі фаст-фудів.

Щодня заклади McDonald's в Україні обслуговують близько 350 тисяч відвідувачів, а у 2016 році їх відвідали близько 85 мільйони осіб. Штат співробітників представництва компанії в Україні налічує близько 7,5 тисяч осіб. Статутний капітал ПІІ "МакДональдз Юкрейн Лтд." на 9 листопада 2017 року становив 789,575 мільйона гривень.

Опублікував: Інна Мартинчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Соціологи визначили найбільш корумповане місто України

понеділок, 16 грудень 2019, 9:37

Опитування проводилося в 24 обласних центрах України на основі вибірки, яка включала 19200 респондентів. Про це стало відомо з опитування, яке провела соціологічна група «Рейтинг», передають Патріоти України. Серед запитань були і ті, які стосувалися р...

"Мотор Січ": Made in China, або Що чекає на унікальне підприємство

понеділок, 16 грудень 2019, 9:24

Президент АТ "Мотор Січ" В'ячеслав Богуслаєв підтвердив продаж акцій підприємства китайським компаніям. Угода укладалася через біржу. Про це Богуслаєв розповів представникам ЗМІ 13 грудня під час їх перебування на підприємстві, передають Патріоти Украї...