"Подали з колегами в суд на НКРЕКП , щоб скасувати абсолютно незаконне рішення, що підвищить тариф на електроенергію." Про це у Facebook пише нардеп Олена Сотник, передають Патріоти України, продовжуючи:
Підстави судового позову.
1. На нашу думку, підвищення тарифів на електроенергію за допомогою формули Роттердам+ є неправильним по своїй суті. Це банальний несправедливий перерозподіл грошей, які збираються із усіх українських споживачів та направляються вузькій групі бенефіціарів цієї формули (ДТЕК Р.Ахметова володіє 80% усіх ТЕС та 85% видобування українського вугілля).
2. Рішення про підвищення ціни було прийнято із грубим порушення Закону України "Про НКРЕКП" та Постанови НКРЕКП №289 від 03.03.2016 (Порядок встановлення ОРЦ). Були порушені строки, процедури, проект рішення не був оприлюднений для обговорення, як це передбачено законодавством. Були фактичні помилки у розрахунках та інші суттєві порушення.
Поява ворожих танків на полі бою в умовах щільного вогневого ураження стала рідкісним явищем, тому кожна така машина стає пріоритетною ціллю для українських захисників, зазначають Патріоти України. Як повідомляє Цензор.НЕТ, аеророзвідники та оператори ...
Багато українців чули слово "оболонь" через назву відомого пива або району Києва, однак справжнє значення набагато давніше. У народній мові так називали особливі заплавні луки біля річок, які мали важливе значення для сільського господарства, зазначают...