Вправність рук і нічого зайвого: Українцям штучно підвищують плату за електрику завдяки горезвісному "Роттердам+" - нардеп

"Роттердам+" - це банальний несправедливий перерозподіл грошей, які збираються із усіх українських споживачів та направляються вузькій групі бенефіціарів цієї формули (ДТЕК Р.Ахметова володіє 80% усіх ТЕС та 85% видобування українського вугілля).

Ілюстрація:24 канал

"Подали з колегами в суд на НКРЕКП , щоб скасувати абсолютно незаконне рішення, що підвищить тариф на електроенергію." Про це у Facebook пише нардеп Олена Сотник, передають Патріоти України, продовжуючи:

Підстави судового позову.

1. На нашу думку, підвищення тарифів на електроенергію за допомогою формули Роттердам+ є неправильним по своїй суті. Це банальний несправедливий перерозподіл грошей, які збираються із усіх українських споживачів та направляються вузькій групі бенефіціарів цієї формули (ДТЕК Р.Ахметова володіє 80% усіх ТЕС та 85% видобування українського вугілля).

2. Рішення про підвищення ціни було прийнято із грубим порушення Закону України "Про НКРЕКП" та Постанови НКРЕКП №289 від 03.03.2016 (Порядок встановлення ОРЦ). Були порушені строки, процедури, проект рішення не був оприлюднений для обговорення, як це передбачено законодавством. Були фактичні помилки у розрахунках та інші суттєві порушення.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Посипати голову попелом зараз, коли в процесі кілька ключових для України рішень, просто недоречно", - Фурса

середа, 6 грудень 2023, 13:03

"У США торги тривають. Жодним чином вплинути на них ми не можемо. Десь такі настрої навколо. І чи то зимова депресія, чи дуже ефективно почала працювати російська пропаганда, чи все разом на фоні втоми. Але ні. Ніхто нікого не кидав", - пише інвестицій...

Відьма припустила, чим хворіє Олег Винник, та поділилася прогнозом щодо його повернення на сцену

середа, 6 грудень 2023, 11:45

Артист Олег Винник з початку повномасштабного російського вторгнення живе в Німеччині. Він каже, що поїхав за кордон на лікування, проте свій діагноз розкривати не став, передають Патріоти України. Навколо його хвороби ходить багато чуток. Хтось каже, ...