"Вряд ли люди сделают выводы и выйдут на протест против действий спецслужб РФ. В прошлые разы Кремлю удавалось запугать россиян до икоты", - Боровой

Росіян, які звинуватять у теракті спецслужби РФ, оголосять ворогами.

Костянтин Боровой. Фото: uapress.info.

У російської влади більше немає ресурсів для стримування наростаючої в країні хвилі протестів, заявив виданню "ГОРДОН" російський опозиціонер і політичний експерт Костянтин Боровий, коментуючи вибух в метро Санкт-Петербурга. Патріоти України пропонують вам ознайомитися із його міркуваннями.

"У Кремля больше нет ресурсов и технологий противодействовать нарастающей волне протестов внутри России. В таких условиях рушится схема подготовки и проведения президентских выборов в 2018 году, рушится схема отношений народа и власти. Кремлю понадобилось срочно и радикально менять повестку, иначе началось бы спонтанное развитие ситуации: усиление протестной активности, противодействие власти, недоверие пропаганде", – зазначив Боровой.

На його думку, росіян, які звинуватять у теракті спецслужби РФ, оголосять ворогами. "В 1999–2001 годах в России были взрывы жилых домов, теракты в метро. Сейчас ситуация схожая, а значит, опять начнется мощная пропаганда. Не сомневаюсь, теперь врагами объявят тех россиян, кто выходит на протесты, возмущается безумной коррупцией власти и невероятным ростом цен в стране. Врагами объявят тех россиян, кто совершенно четко укажет: взрывы в Питере ведут к российским спецслужбам", – підкреслив опозиціонер.

Він сумнівається, що вибух в пітерському метро призведе до акцій протесту проти російських спецслужб. "В отличие от конца 1990-х – начала 2000-х, сейчас Кремль уже перестарался с пропагандой. Перестарался настолько, что даже обыватели больше не верят в абсурдные тезисы, звучащие из телевизора. Зато у очень многих россиян теперь есть понимание: Кремль их постоянно запугивает через пропаганду.

Вряд ли люди сделают правильные выводы и выйдут на протест против действий спецслужб РФ. В прошлые разы Кремлю удавалось запугать россиян до икоты. Страшно ли мне сейчас спускаться в метро? В России вообще страшно жить, здесь убивают. Мои друзья в Америке криком кричат: "Уезжай из России". Конечно, страшно, но что делать?" – резюмував Боровой.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Комплектуючі можна придбати на Aliexpress: Українська розвідка показала, що всередині іранського дрону Shakhed (відео)

середа, 29 березень 2023, 8:15

Після однієї із повітряних атак України іранськими дронами нашим захисникам вдалося підбити його і згодом продемонструвати «організм» безпілотника. Журналісти «Радіо свобода» показали відео. Представник української розвідки розповів, що внутрішня бойов...

"Вагнер" вигриз ще шмат міста-героя: Американські аналітики вичислили, скільки території Бахмута наразі контролюють росіяни

середа, 29 березень 2023, 7:15

Бойовики приватної військової компанії "Вагнер" просунулися ще на 5% території Бахмута на фронті на Донеччині. Росіяни вже займають близько 65% міста, повідомляє Інститут вивчення війни (ISW). . "Вагнерівці", ймовірно, захопили промисловий комплекс АЗ...