Українській армії слід бути готовою до того, що Росія буде "продовжувати і розширювати" конфлікт на Донбасі. Таку думку Обозревателю висловив військовий журналіст, керівник благодійного фонду "Mir & Co" Мирослав Гай, зазначають Патріоти України.
Відповідаючи на запитання про те, який найбільш прийнятний варіант припинення бойових дій на сході країни, він констатував: "Я не бачу можливості припинення військових дій на сході України, допоки Російська Федерація не буде змушена піти звідти. Тому що цей вогонь війни підживлює виключно РФ" .
У цьому контексті волонтер нагадав: "У нас досить великі втрати, у нас є загиблі і поранені. Так, вчора (17 січня - ред.) загинули двоє хлопців, військовослужбовців ЗСУ, і двоє хлопців з добровольчого батальйону "Правий сектор". Все це відбувається виключно тому, що РФ веде війну".
За оцінками експерта, "Росія буде продовжувати цей конфлікт і, швидше за все, розширювати, тому що у них залишається все менше можливостей для маневру. Тому що буде посилений санкційний тиск, тому що у нас ухвалено цей закон (мається на увазі закон №7163 "Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях" - ред), в якому Росію названо агресором".
"Думаю, вже всі зрозуміли, що Росія - агресор. Треба називати речі своїми іменами, треба намагатися вирішувати ситуацію дипломатичним шляхом, але, на жаль, слід готуватися до більш радикальних дій", - резюмував Гай.
Українці з дідів-прадідів не починали б воєнних дій та багато іншого у найдовший день року, через виверені століттями народні прикмети. 22 червня за новим календарним стилем (5 липня - за старим) - день пам'яті священномученика Євсевія, єпископа Самоса...
На російських окупантів у тимчасово захопленому Криму незабаром чекають серйозні проблеми. Радник міністра оборони Сергій Стерненко заявив про це ввечері 21 червня, передають Патріоти України. «Те, що Україна готує для росіян у Криму, вони будуть згаду...