Втілення людської ненажерливості і корупції: Що там зараз у Межигір'ї - журналіст (фото)

Кожен повинен побувати тут. В обов'язковому порядку привозити високопосадовців і чиновників. Тих, хто розпоряджається державними ресурсами і хто контролює, вважає Сергій Панченко.

Фото:facebook"Ніколи раніше не відвідував Межигір'я. І от випала нагода після двох років націоналізації цього символу корупції. Та ще й напередодні дня народження втікача Віктора Януковича" Про це пише журналіст Сергій Панченко у своєму Facebook, інформують Патріоти України, продовжуючи:

А він так викручувався і відкараскувався від того факту, що це місце належить йому. Водив журналістів, розповідав про пеньки. Насправді їх зроблено для персоналу, щоб не топтати газони. І зовсім не для занять спортом, як травив байки Федорович. Тож довідмовлявся, що врешті-решт і справді втратив. Чотири дні вивозив добро, а потім стрибнув з коханкою у гелікоптер і шукайте вітру в полі.

До Межигір'я доїхали зі станції метро "Героїв Дніпра" за 50 грн. Є ще 355 маршрутка. Але вона їде не під самі ворота, і потрібно чимало йти від траси

Вхід на територію складає 50 грн. для дорослого і 20 грн. для дітей. Гроші йдуть на утримання території та зарплатню персоналові

Уявлення про Межигір'я були за сюжетами і фотографіями, якими рясніла мережа. І навіть віртуальний тур на якомусь сайті бачив. Проте переконався, що вони мали досить фрагментарний характер. У натурі оглянути, об'їхати-обійти територію – то отримати об'ємну картинку красивого парку розміром 136,8 га, матеріального втілення людської ненажерливості і корупції.

Хонка в усій красі

Зазирнімо в лігво корупціонера. До речі, перегукується із дизайном дебаркадера, знімок якого нижче

Думаю, що кожен повинен побувати тут. В обов'язковому порядку привозити високопосадовців і чиновників. Тих, хто розпоряджається державними ресурсами і хто контролює. Корупція ж такий вірус, що почне можновладець тягнути до кишені спільні ресурси і не може зупинитися: вертолітний майданчик, хонка, дебаркадер, а там ще страусову ферму заведу. І врешті-решт бульбашка лопає, й усе "нажите непосильною працею" стає знову спільним. У випадку Межигір'я – тепер це національний парк.

Гостьовий будинок

Мене найбільше здивувала величезна територія. Розповідали, що є де розгулятися. Але щоб так? Для порівняння – Межигір'я в два рази більше за київський парк "Нивки". А за Маріїнський – у п'ятнадцять. І цей весь простір майже в ідеальному стані: дороги, господарські і житлові будівлі, галявини, два гольфполя, озера, водоспади, фонтани... Буквально все. Чого не можна сказати про паркові простори столиці.

Озеро з фонтанами, фореллю, качками. Вдалині видніється хонка

До речі, є спільна річ для Межигір'я і Маріїнського парку – Міст закоханих. За словами екскурсовода, він практично такий самий як і в столиці, лише якісніше зроблений. І нібито простоїть ще років 100.

Екскурсовод Володимир. Єдиний українськомовний екскурсовод у Межигір'ї

Розповім ті відомості, що нам надав екскурсовод і які не потрапили на фотографії. Є кінологічний центр, де тримають 16 видів собак. Славнозвісний дебаркадер "Галеон" будувало не суднобудівельне підприємство, а звичайна меблева фабрика, яка належить Клюєву. Дорожнє покриття, як я говорив в ідеальному стані. Крім того, на підйомах асфальт перестилають двічі на рік (на зиму і на літо). Біля дебаркадера є голубник із 450 голубами. Їх щодня випускали для тренування на кілька годин. На дахах голубників намальовані спеціальні кола. Голуби, орієнтуючись на них, повертаються після польотів.

До носа дебаркадера прикріплена фігура жінки. В Стародавньому Римі така корабельна прикраса називалася ростром, а в Стародавній Греції – каріатидою. Зараз, можливо, – шершеляфам

Обслуговує Межигір'я зараз близько 30 чоловік персоналу. Раніше працювали близько 300.

Качки і форель

Раніше тут розташовувався Межигірський монастир, в якому послушниками були колишні козаки. Після того, як відслужили Україні, вони приходили сюди служили Богу. Цікаво про це написано в книзі "Бісова душа або Заклятий скарб" письменника Володимира Арєнєва.Раджу. У 30-их роках комуністи зруйнували святиню. На цьому місці стоїть тільки каплиця. Проте археологи переконані, що реально відновити неймовірно цінні історичні і культурні об'єкти, зокрема сам монастир і печерний комплекс.

Літній табір. Діти привіталися кричалкою. І помахали

Діти годують рибу, хтось робить селфі, хтось відпочиває

Вивіска при вході говорить, що це національний парк, але ситуація неоднозначна. В Межигір'ї подейкують, що воно таки не належить державі. Одним з власників є ТОВ "Танталіт" із директором Олександром Приймаком. 23 лютого 2014 року в медіа повідомлялося, що резиденція ніби націоналізована. 13 липня минулого року суд заборонив використовувати та розпоряджатися будь-яким майном резиденції, а також корпоративними правами ТОВ "Танталіт". Проте зараз відбуваються махінації, через які "Межигір'я" може стати недоступним для пересічних українців.

Зв'язок є

Бодай такого "друга" Януковича можна побачити за ґратами: "А ви часом Вітька не бачили? Здоровий такий, він іще нас підтримував"

Усі світлини допису – на сторінці автора.

Банер на паркані біля пропусконого пункту

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Військові з КНДР вже у Маріуполі і під Харковом, - CNN

п’ятниця, 22 листопад 2024, 21:44

Військові КНДР вже перебувають в окупованому Маріуполі та на захоплених росіянами територіях Харківської області. Про це повідомляє CNN із посиланням на джерело в СБУ, передають Патріоти України. За словами співрозмовника, до Маріуполя прибули "технічн...

Навіть використання ядерної зброї не примусить українців стати рабами недоімперії, - Дмитро Ярош

п’ятниця, 22 листопад 2024, 21:18

"Друзі мої, маю багато запитань щодо крайнього ворожого удару по Дніпру балістичною ракетою середньої дальності. Відповідаю: головне – не панікувати, а далі кожен на своєму місці боротися за Україну", - пише лідер українських добровольців Дмитро Ярош н...