"Вже за кілька днів ватників буде плющити та тичити від сказу", - блогер нагадав про важливу для українців дату

Практично все, за що боролася УПА - здійснилося. Україна - Незалежна і Соборна. СРСР - минуле.

14 жовтня - день створення УПА. Ілюстрація: соцмережі.

"Лише вчора вата перепилася через день народження Пуйла. А вже за 7 днів ту саму вату буде плющити та тичити від сказу. Із шерстю дибки, колоради битимуться в істериці і бризкати слиною. Бо за 7днів буде 14 жовтня. Покрова. День захистника України. І ще - день створення Української Повстанської армії", - пише Дмитро Вовнянко на своїй сторінці у "Фейсбуці", передають Патріоти України, та продовжує:

"Зважте. Більше 60 років минуло відтоді як УПА припинила збройний опір. Практично все, за що боролася УПА - здійснилося. Україна - Незалежна і Соборна. СРСР - минуле. Більшовизм уже нікого не цікавить. Прибирають останні пам'ятники Леніну і його посіпакам. В Україні діють програми розвитку української мови. Радіостанції штрафують за недотримання мовних квот. Війскові вітаються "Слава Україні - Героям слава!" 14 жовтня - державне свято.

Що ж вони казяться так? Що ж не вгамуються ніяк? Чому?

Та тому що знають, у тій війні вони - програли. Вони вдаються до мухлежа, намагаючись видати роком закінчення тої війни то 1945, то 1951, то 1954 рр. - насправді все завершилося у 1991 р., коли Імперії - не стало. І всі їхні нинішні потуги розбиваються об те саме. Об нове покоління українців яке пам'ятає про УПА. Об покоління для якого УПА - герої.

Це покоління - не останнє. Пам'ять про українських повстанців житиме надалі - у маленьких українцях. Передаватиметься нащадкам. А значить і цю війну вони УЖЕ програли. Тому й бісяться. Ну, кому біситися, а кому шанувати героїв".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Пошукайте по шухлядах: Як з допомогою магніту розпізнати українські монети, котрі коштують десятки тисяч гривень

п’ятниця, 9 травень 2025, 11:25

НБУ після запуску в обіг української гривні 1996 року не тільки неодноразово міняв дизайн та папір купюр, але і сплав монет, як "білих" - 1-5 копійок, 1, 5, 10 гривень так і "жовтих" - 10-50, 1 гривня, зазначають Патріоти України. Так склалось, що ...

Могила Іллі Муромця насправді розташована на Болдиних горах Чернігова? Досліди, що за велетенський воїн похований у кургані Гульбище

п’ятниця, 9 травень 2025, 10:28

Згідно з міською легендою Чернігова, в кургані Гульбище на Болдиних горах похований один із найвідоміших героїв давньоруських билин — Ілля Муромець. Водночас у Києво-Печерській лаврі зберігаються мощі, які також вважають спрадавна його останками, зазна...