В одній з московських шкіл більшість батьків, незважаючи на агресивну церковну пропаганду, вибрали для своїх дітей вивчення основ світської етики, а не православ'я. Про це повідомив російський журналіст Аркадій Бабченко на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.
"Приносит ребенок анкету из школы. "Выберите, что Ваш(а) сын/дочь будет изучать в следующем году – основы православия, основы ислама, основы буддизма, основы католицизма, история мировых религий, основы светской этики", - написав він.
За словами журналіста, він, записуючи дитину на основи світської етики, був упевнений, що буде в цьому питанні маргіналом.
"И так попы из каждого утюга, вся мощнейшая машина пропаганды у церкви, куда ни плюнь, какой канал телевизора ни включи – везде поп, церковь, скрепы, православие, духовность... Стиснув зубы и тихо раздражаясь про себя, записываю ребенка на основы светской этики. Дочь диссидента. Что ж поделать. Судьба, видимо, такая", - продовжив він.
При цьому Бабченко додав, що підсумковий вибір батьків його вразив.
"Первый канал". Самая мощная за всю историю планеты машина пропаганды. Православные титушки с битами, тыкающие храм на каждую проплешину. Федеральная программа по православизации населения. Штопаный золотом Гундяев. Скрепы, скрепы, скрепы. Духовность, духовность, духовность. Попы, попы, попы. Знаете, каков результат? Основы православия – шестнадцать человек. Основы светской этики – пятьдесят. Обладающие гигантскими ресурсами криворукие уроды не в состоянии по-настоящему зомбировать даже нищую необразованную алкоголизированную страну", - зазначив журналіст.
Викладачка Ярина Ключковська згадала цитату з науково-фантастичного роману, яка точно описує будь-які спроби комунікації з росіянами. Нею Ключковська поділилася на сторінці у Facebook, передають Патріоти України. "«…політики, які підлизуються до росіян...
Український письменник Андрій Кокотюха зауважив на цікавому феномені довкола російської музики. Вважає, що мета прослуховування російської музики полягає у демонстрації світу своєї інакшості, тому деякі обирають слухати її не в навушниках, а на загал. ...