"Ичня ближе всего к РФ. Взрывы на военных складах на Черниговщине – это очередная диверсия России", - Бутусов

Ічня - один з небагатьох великих складів боєприпасів, що залишилися в Україні.
Вибухи у Ічні. Фото: УНІАН.
Причиною вибухів на складі 6-го арсеналу боєприпасів біля Ічні на Чернігівщині, швидше за все, чергова диверсія Росії. Цей інцидент є не спробою викрасти боєприпаси, а - нападом РФ. Таку думку на своїй сторінці в Facebook український журналіст Юрій Бутусов, передають Патріоти України.

"Сватово - Балаклея-Калиновка-Ичня. Понятно, скорее всего это очередная диверсия РФ, которая централизованно уничтожает запасы наших боеприпасов", – зазначив журналіст.

Бутусов припустив, що в зв'язку з вибухами "пойдут слухи о ревизии, что, мол, сами воруют и взрывают. Но все это чушь". "Во-первых, ворам взрывать склады не стоит, они никаких ревизий не боятся, им склады наоборот – целые нужны, наши старые боеприпасы никто не стремится уже похищать, они уже все давно превысили предельные сроки хранения и требуют проверки и переспорядження", – пояснив журналіст.

По-друге, за словами Бутусова, до сих пір не було ніяких слідів продажу фрагментів або цілих боєприпасів з інших військових складів, які вибухали в Україні. А якби хтось хотів щось вкрасти після Балаклії та Калинівці, "то уже давно бы засветились эти предметы".

"Поэтому это диверсия. Это конечно неприятно слышать тем, кто отвечает за наземную охрану и за ПВО против беспилотников, но это диверсия. Ичня ближе всего к РФ, туда беспилотник также долетит, как долетел до Балаклеи. Так что не кража это, это нападение", – підкреслив журналіст.

Він додав, що Ічня - один з небагатьох великих складів боєприпасів, що залишилися в Україні. Складів такого типу в країні залишилося всього 3.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Эхо голанских высот, или Как Трамп спасет Нетаньяху и поможет Путину с Крымом", - блогер

п’ятниця, 22 березень 2019, 16:29

"Американский президент Дональд Трамп заявил, что настало время признать Голанские высоты территорией Израиля, которые еврейское государство захватило у Сирии в 1967 г. в ходе Шестидневной войны", - пише у своєму блозі Андрій Коваленко, повідомляють Па...

"33 мішка за пана Смешка!" - Горобець

п’ятниця, 22 березень 2019, 16:23

Ситуація на виборах. Аби завтра не плакати від безвиході. Не втрачати дітей і родичів на фронтах. Не опуститися до нового московського рабства, головна суть якого зводиться до чергового засівання кістками українців Сибіру і Далекого Сходу – НЕ ГОЛОСУЙТ...