"Ихтамнетам" наука – Santa Muerte вас настигнет и нежно прошепчет на ушко "Слава нації!"​, - Злий Одесит

Три роки поранений російський окупант чіплявся за життя, але марно...

Кладовище "іхтамнетів". Фото: соцмережі.

"Тот случай, когда в далёком 2014 году, бравый донбасский "ополченец", коренной житель Донецка, шахтёр в тринадцатом поколении, а по правде – уроженец захолустья Ключи, Ключевского района Алтайского края, великой и могучей Росииюшки, Богдан Пилицин не отправился на встречу с дидами", - пише блогер Злий Одесит у своєму ЖЖ, передають Патріоти України.

Получив ранение в голову, в ходе неравного боя с коварными бандеровцами, Богданчик лишился зрения, но остался жить. Остался жить, несмотря на то, что из его мозга извлекли аж целых семь осколков. То ли боженька помог, то ли отсутствие самого мозга, но герой "наваросии" протянул, не поверите, до 9 апреля, но от "костлявой" не убежишь.

В общем, в далёких Ключах ещё один поборник "русского мира", таки дождался встречи с дидами, растянувшейся почти на три долгих года – с чем его и поздравляю! Остальным "ихтамнетам" наука – не сегодня, так завтра, но Santa Muerte вас настигнет, а перед чирканьем галочки в своём списке нежно прошепчет на ушко "Слава нації!".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Дізнайся свою долю: Ворожіння на Катерини

п’ятниця, 6 грудень 2019, 22:07

Початок зими завжди супроводжувався низкою традицій, обрядів та звичаїв. Започатковує зимові різдвяні ворожіння свято Катерини. Як свідчать перекази наших предків, свята Катерина цього дня обов'язково почує жіночу молитву, пов'язану з проханнями про сі...

Дехто пожертвував корпоративами на Росії: Артисти українського шоу-бізу відправились на передову, щоб привітати захисників Батьківщини (фото, відео)

п’ятниця, 6 грудень 2019, 21:55

Потап, Таяна, Оля Полякова, Тіна Кароль, Ірина Білик, Олександр Пономарьов та гурт "The Hardkiss" влаштували імпровізовані виступи для військових на передовій. Сім зіркових бригад співали під гітару та розмовляли з армійцями. Ті в свою чергу віддячили ...