"Исторический украинский парадокс или политический расчет?": Політолог звернув увагу на те, хто є активними лобістами автокефалії

Можна було б також зробити припущення, що у даному випадку наші можновладці вирішили таки дотримуватися державницької позиції.

Українську автокефалію підтримують віряни інших церков. Ілюстрація: соцмережі.

"Кто в Украине наиболее известные лоббисты православной автокефалии? И почему?", - пише політолог Віктор Небоженко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Это президент Украины Порошенко – страстный прихожанин УПЦ Московского патриархата. Голова Верховной Рады Парубий- верный греко-католик. Голова СНБО Украины Турчинов – яростный протестант, почти пастор.

Премьер-министр Украины Гройсман вероятно еще не знает кто он, конфессионально не самоопределился. Все они не доверяют и опасаются друг друга.

Но все они агитируют за Украинскую Автокефальную православную церковь. Это исторический украинский парадокс или циничный политический расчет?".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Турецкое СМИ распространяет фейк про блокаду Украиной турецких суден в порту Одессы", - Злий Одесит

неділя, 22 травень 2022, 15:28

"По "информации" издания, Украина не позволяет турецким морякам покинуть порт, держа их в заложниках, как живой щит, чтобы сорвать десантирование в Одессе", - пише блогер Злий Одесит у своєму ЖЖ, передають Патріоти України, та продовжує:. "Это шизофрен...

Чого прагне Росія і що їй приготували США та Китай, - військовий експерт

неділя, 22 травень 2022, 15:13

"Для України це означає, по-перше, заморожений конфлікт ще в найгіршому стані, ніж він був до 24 лютого. А по-друге, можливість розморожування цього конфлікту будь-якої миті. Тобто це ми підписуємо собі капітуляцію. І на такі умови Україна піти не може...