"Итоги визита Путина во Францию: Макрон сразу взял быка за рога", - Олег Пономар

Президент Франції вважає, що переговори в "нормандському форматі" потрібно провести якомога швидше. У разі ескалації на Донбасі - санкції проти РФ потрібно посилити.

Олег Пономар. Фото: Фейсбук.Доброго ранку, друзі. Вівторок. Так пише на своїй сторінці в Фейсбук Олег Пономар, повідомляють Патріоти України, і цитують далі:

" - Как мы и предполагали в воскресенье, Макрон таки сразу взял быка за рога. После встречи с Путиным - Макрон:
Переговоры в "нормандском формате" нужно провести как можно скорее. В случае эскалации на Донбассе санкции против РФ нужно усилить.
И еще от меня - пару визуальных впечатлений и ремарок. ЕС и Меркель давно ждали такого лидера Франции - уверенного, жесткого. Лидер РФ приехал просить о снятии санкций (о снятии санкций РФ может только слезно просить - я об говорю уже два года) и выглядел абсолютно жалко и никчемно. Это визуальная демонстрация всей трехлетней Западной политики в отношении РФ - она (политика) работает и даёт результаты, что бы кто ни говорил (и в Украине и в РФ).

- Ножище в спину:
Молдова объявила о высылке пяти российских дипломатов.

- Немного Витрины:
Объем капитальных вложений в Украину в 1-м квартале 2017 г. составил 64,8 млрд. грн. ($2,4 млрд.). Это на 21,4% больше аналогичного периода 2016 г., с учетом инфляции.

Украинский экспорт вырос на 28% в 1-м квартале. Главный рынок сбыта - ЕС. Хорошего всем дня".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Рік тому спустили Пригожина з ланцюга": В оточенні Путіна вже розуміють, що війну програно, - Піонтковський

понеділок, 5 червень 2023, 7:44

В оточенні російського диктатора Володимира Путіна вже сформувалася певна група людей, які розуміють, що розвʼязану проти України війну програно. Таку думку ефірі телеканалу "Еспресо" висловив політолог та публіцист Андрій Піонтковський, передають Патр...

Паніка наростає: Російська влада не координує дій і не знає, як реагувати на операції в Бєлгородській області – ISW

понеділок, 5 червень 2023, 7:17

Фахівці Інституту вивчення війни (ISW) вказують на те, що в Росії на різних щаблях влади не узгоджують дій і не знають, як реагувати на події в Бєлгородській області Росії. . У звіті ISW вказують, що "Російський добровольчий корпус" (РДК) та "Легіон...