"Итоги визита Путина во Францию: Макрон сразу взял быка за рога", - Олег Пономар

Президент Франції вважає, що переговори в "нормандському форматі" потрібно провести якомога швидше. У разі ескалації на Донбасі - санкції проти РФ потрібно посилити.

Олег Пономар. Фото: Фейсбук.Доброго ранку, друзі. Вівторок. Так пише на своїй сторінці в Фейсбук Олег Пономар, повідомляють Патріоти України, і цитують далі:

" - Как мы и предполагали в воскресенье, Макрон таки сразу взял быка за рога. После встречи с Путиным - Макрон:
Переговоры в "нормандском формате" нужно провести как можно скорее. В случае эскалации на Донбассе санкции против РФ нужно усилить.
И еще от меня - пару визуальных впечатлений и ремарок. ЕС и Меркель давно ждали такого лидера Франции - уверенного, жесткого. Лидер РФ приехал просить о снятии санкций (о снятии санкций РФ может только слезно просить - я об говорю уже два года) и выглядел абсолютно жалко и никчемно. Это визуальная демонстрация всей трехлетней Западной политики в отношении РФ - она (политика) работает и даёт результаты, что бы кто ни говорил (и в Украине и в РФ).

- Ножище в спину:
Молдова объявила о высылке пяти российских дипломатов.

- Немного Витрины:
Объем капитальных вложений в Украину в 1-м квартале 2017 г. составил 64,8 млрд. грн. ($2,4 млрд.). Это на 21,4% больше аналогичного периода 2016 г., с учетом инфляции.

Украинский экспорт вырос на 28% в 1-м квартале. Главный рынок сбыта - ЕС. Хорошего всем дня".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Боротьба нервів: Весь світ з жахом дивиться, як Росія в 21 столітті намагається силою розширити свою територію. Захід зрозумів, що Путін не зупиниться ні в Луганську, ні в Херсоні

понеділок, 26 вересень 2022, 9:45

Боротьба нервів між Києвом та Москвою закінчиться на користь України. Директор соціологічної служби «Український барометр» Віктор Небоженко виклав свій аналіз того, яка наразі обстановка склалась навколо ескалації Путіним війни проти України та дав від...

На Херсонщині ЗСУ знищили центр управління іранськими дронами, згоріло близько 20 бойових безпілотників, - військкор

понеділок, 26 вересень 2022, 6:59

Захисники України встановили місце розташування російського центру управління та підготовки операторів іранських дронів у Херсонській області й обстріляли його. Про це у неділю, 25 вересня, повідомив військор Андрій Цаплієнко. . Як з'ясувала розвідка...