"Из-за криков": У Лаврова пояснили, чому у Москві затримали українського журналіста

Речниця МЗС РФ Марія Захарова відмовилася повідомити, що ж саме "кричав" Цимбалюк.

Марія Захарова. Фото:antikor.com.uaПредставник Міністерства закордонних справ Російської Федерації Марія Захарова заявила, що співробітники поліції затримали в Москві українського журналіста Романа Цимбалюка "через його крики". Відповідну заяву Захарова опублікувала у Facebook, інформують Патріоти України.

"Як повідомили в МВС, Романа відпустили. Наряд викликали люди, які поскаржилися на крики", - підкреслила вона.

При цьому, що саме "кричав" Цимбалюк, представниця відомства Лаврова говорити відмовилася, заявивши, що "Роман розповість все сам".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Вагнеру" стає все скрутніше: Українці відбили втрачені позиції навколо Бахмута, - ISW

субота, 1 квітень 2023, 7:38

Геолокаційні кадри, опубліковані 31 березня, свідчать про те, що українські війська провели контратаку на південний захід від Бахмута та відновили втрачені позиції на південь від Іванівського (близько 7 км на південний захід від Бахмута), повідомляє Ін...

​"Шторм" не конфетка... - Злий Одесит

субота, 1 квітень 2023, 7:01

Осенью 2022 года в составе РОВ и не только, но и сброда в составе 1АК и 2АК, стали появляться подразделения нового типа, которые грозно именовались "Шторм". Это грозное нечто было, по сути, подобием усиленной роты или недоделанной БТГр. На первый взгля...