
Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука вважає, що можна було б розглянути питання про поділ Донецької області на дві частини з адміністративними центрами в Краматорську і Маріуполі. Про це він сказав в інтерв'ю Апострофу, передають Патріоти України.
"Можливо навіть, з точки зору менеджменту, я б розглядав доцільність (або недоцільність) поділу Донецької ВЦА на дві частини. Зараз на Донбасі існує два потужних адміністративних центри - Краматорськ і Маріуполь. Географічно вони дуже віддалені один від одного. Тому з погляду можливості постійного керівництва такими великими, але віддаленими один від одного потужними центрами, на мій погляд, може бути неефективно", - сказав він.
Тука навів у приклад два обласних центри, як Дніпро і Запоріжжя, які розташовані один від одного на відстані 60 км.
"Але з точки зору менеджменту було прийнято абсолютно доцільне рішення - створити дві області. Я маю на увазі Запоріжжя і Дніпро. І, можливо, на сьогоднішній день стоїть більш детально придивитися до організації управління Донецькою областю", - вважає Тука.
Чиновник підкреслив, що мова йде виключно про ситуативні рішення, а не про зміну територіального устрою або конституційного ладу України.
При цьому заступник міністра зазначив, що це його особиста точка зору, і він не має наміру просувати це питання.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...