
Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука вважає, що можна було б розглянути питання про поділ Донецької області на дві частини з адміністративними центрами в Краматорську і Маріуполі. Про це він сказав в інтерв'ю Апострофу, передають Патріоти України.
"Можливо навіть, з точки зору менеджменту, я б розглядав доцільність (або недоцільність) поділу Донецької ВЦА на дві частини. Зараз на Донбасі існує два потужних адміністративних центри - Краматорськ і Маріуполь. Географічно вони дуже віддалені один від одного. Тому з погляду можливості постійного керівництва такими великими, але віддаленими один від одного потужними центрами, на мій погляд, може бути неефективно", - сказав він.
Тука навів у приклад два обласних центри, як Дніпро і Запоріжжя, які розташовані один від одного на відстані 60 км.
"Але з точки зору менеджменту було прийнято абсолютно доцільне рішення - створити дві області. Я маю на увазі Запоріжжя і Дніпро. І, можливо, на сьогоднішній день стоїть більш детально придивитися до організації управління Донецькою областю", - вважає Тука.
Чиновник підкреслив, що мова йде виключно про ситуативні рішення, а не про зміну територіального устрою або конституційного ладу України.
При цьому заступник міністра зазначив, що це його особиста точка зору, і він не має наміру просувати це питання.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...