З вогню та у полум'я: У США злодюжка, тікаючи від поліції, ледь не потрапив у пащу до акули (відео)

​Втікач-відчайдух стрибнув у воду, а хижачку помітили лише з повітряної зйомки безпілотником.

В американському штаті Північна Кароліна 20-річний чоловік намагався уникнути арешту, стрибнувши в океан. Це стало причиною загрози куди більшої, ніж тюремне ув'язнення, йдеться в сюжеті ТСН, передають Патріоти України.

Коли підозрюваний відплив від берега більш ніж на кілометр, поліцейські підняли у повітря дрон і помітили, що втікача переслідують не лише вони. На відстані менше 8 метрів від чоловіка була акула.

Одразу ж поліцейська операція перетворилася на рятувальну. Чи знав втікач про небезпеку – невідомо, але зрештою його виловили з води і доправили у відділок.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Бігла московська лисиця до українських курятників

п’ятниця, 12 серпень 2022, 7:58

З фронтових оповідок. У нас із ВолодькОм (наголос на останній склад робіть, будь ласка) є свій пеленг часу в ефірі і тільки в визначений строк ми спілкуємось досхочу. Справа в тому, що у нього на фронтовій позиції немає телефонного покриття. І для того...

Квазіімперська модель під назвою "Російська Федерація" входить в ритм "Останнього дня Помпеї", – Постернак

п’ятниця, 12 серпень 2022, 6:26

"Це полотно ви маєте знати - "Останній день Помпеї". Намальоване воно було Карлом Брюлловим у 1833 році. У період найбільшої територіальної міці Російської імперії, коли вона включала у себе Польщу, Фінляндію, Україну, Грузію, Білорусь, середньоазійськ...