
Мешканці окупованих територій розповіли кореспонденту ICTV про своє повсякденне життя, повідомляють Патріоти України.
"Низькі пенсії, відсутній мобільний зв’язок, проблеми з роботою. На це скаржаться жителі тимчасово окупованих територій. Молодь масово залишає регіон, робити в депресивних містах, де навіть відсутній мобільний зв’язок, нічого. Старші люди залишаються лише тому, що не хочуть залишати на поталу бойовикам своє житло.
Щойно почалася війна, пані Лілія переїхала з рідної Горлівки, де прожила півстоліття, в Костянтинівку. У тимчасово окуповане місто їздить кілька разів на рік до родичів. Каже, не впізнає Горлівку.
Обстріли – не єдине, на що нарікають жителі тимчасово окупованих територій. Як не обіцяла окупаційна влада золоті гори, роботи в терористичних “ДНР ” та “ЛНР ” немає, пенсії – крихітні".
Поява ворожих танків на полі бою в умовах щільного вогневого ураження стала рідкісним явищем, тому кожна така машина стає пріоритетною ціллю для українських захисників, зазначають Патріоти України. Як повідомляє Цензор.НЕТ, аеророзвідники та оператори ...
Багато українців чули слово "оболонь" через назву відомого пива або району Києва, однак справжнє значення набагато давніше. У народній мові так називали особливі заплавні луки біля річок, які мали важливе значення для сільського господарства, зазначают...