У різних районах окупованої Горлівки пройшли святкові заходи з нагоди Масляної. Повідомляється, що свято відзначали в житловому масиві «Будівельник», «Комсомольський" і в селищі Микитівка. Про це пише DonPress, передають Патріоти України.
Окупаційна "влада" відзначила: "Ми сьогодні святкуємо переможну Масляну. Цього року нас чекає мир після нашої перемоги. Сьогоднішня наша Масляна буде символом подолання всіх труднощів і перемоги над ворогом. Ми впораємося і переможемо всі негаразди. Вітаємо вас зі святом весни, відродження і відновлення".
В ході свята присутніх годували кашею від "ДНР" і роздавали газети "Донецької республіки".

У січні-травні 2026 року виторг від продажу алкогольних напоїв в Україні сягнув 72,7 млрд грн, що на 8,6 млрд грн, або на 13,49%, більше, ніж за аналогічний період минулого року.Про це повідомляє голову податкового комітету Ради Данило Гетманцев, перед...
Матеріал американського журналіста Крейга Сауерса про старовинний український напій контабас здобув перемогу на престижній премії James Beard Awards. Цей текст отримав нагороду в категорії The Journalism Awards, передають Патріоти України з посиланням ...