У різних районах окупованої Горлівки пройшли святкові заходи з нагоди Масляної. Повідомляється, що свято відзначали в житловому масиві «Будівельник», «Комсомольський" і в селищі Микитівка. Про це пише DonPress, передають Патріоти України.
Окупаційна "влада" відзначила: "Ми сьогодні святкуємо переможну Масляну. Цього року нас чекає мир після нашої перемоги. Сьогоднішня наша Масляна буде символом подолання всіх труднощів і перемоги над ворогом. Ми впораємося і переможемо всі негаразди. Вітаємо вас зі святом весни, відродження і відновлення".
В ході свята присутніх годували кашею від "ДНР" і роздавали газети "Донецької республіки".

На заплавних озерах Острів Хортиця помітили рідкісного птаха — рожевого пелікана, який занесений до Червоної книги України. Незвичайного гостя зафіксували співробітники сектору охорони природи. Про це розповіли на сторінці у Фейсбук Національного запов...
Швейцарія розглядає можливість обмежити або переглянути право на статус захисту S для українських чоловіків віком від 18 до 60 років, які підпадають під призовний вік. Питання наразі перебуває на стадії консультацій, а остаточне рішення щодо можливих з...