У різних районах окупованої Горлівки пройшли святкові заходи з нагоди Масляної. Повідомляється, що свято відзначали в житловому масиві «Будівельник», «Комсомольський" і в селищі Микитівка. Про це пише DonPress, передають Патріоти України.
Окупаційна "влада" відзначила: "Ми сьогодні святкуємо переможну Масляну. Цього року нас чекає мир після нашої перемоги. Сьогоднішня наша Масляна буде символом подолання всіх труднощів і перемоги над ворогом. Ми впораємося і переможемо всі негаразди. Вітаємо вас зі святом весни, відродження і відновлення".
В ході свята присутніх годували кашею від "ДНР" і роздавали газети "Донецької республіки".
Археологи виявили 63 давньоєгипетські гробниці у провінції Дум’ят, яка колись була центром торгівлі. Досліджуючи поховання, вчені натрапили на численні артефакти, зокрема золоті прикраси та поховальні приношення, передають Патріоти України. Як пише Her...
У Челябінській області Росії прорвало дамбу Кіалімського водосховища. Вода швидко поширюється, затоплено велику кількість будинків. Про це повідомляють російські Telegram-канали в п'ятницю, 26 липня. За інформацією управління МНС у Челябінській област...