"За Ющенка 2004 року багато хто голосував у очікуванні зарплат і пенсій, а не України", - Портников

Журналіст зазначив, що прибічники України, а не Малоросії, до 2014 року не мали електоральної більшості у власній країні навіть за президента Віктора Ющенка.

Віталій Портников. Фото: соцмережі.

Україна може перестати існувати як незалежна держава, якщо патріотичні сили продовжать війну на взаємне знищення. Таку думку висловив політичний оглядач Віталій Портников у Facebook, передають Патріоти України.

"Коли я роками говорю про національну єдність, це сприймається як вигуки міського божевільного й небажання критикувати владу, а коли із такими закликами виступають поважні громадські інституції або політики – це сприймається як одкровення? Може це від небажання розуміти правду?", – зазначив він.

Журналіст зазначив, що прибічники України, а не Малоросії, до 2014 року не мали електоральної більшості у власній країні навіть за президента Віктора Ющенка. "За Ющенка 2004 року багато хто голосував у очікуванні зарплат і пенсій, а не України, просто сам він цього не розумів. Очі у багатьох 2014 року відкрилися саме у зв’язку з війною і так само швидко можуть закритися знову, коли війна закінчиться", – заявив він.

На думку Портникова, вороги України, на відміну від її прибічників, об'єднані в ненависті до держави. "Прихильники Малоросії, від шовіністів до комуністів, об’єднані у своєму бажанні поховати Україну й приєднати її до Росії "областями". І навіть добробут свій пов’язують із Путіним, а не із змінами тут. Тому вибір простий – або ми об’єднаємось, захистимо і побудуємо Україну, або тут буде Малоросія. Малоросія, до речі, теж може бути заможною, демократичною і некорумпованою – саме це пропонував нам Єльцин 1991 року. Тільки Україною вона не буде", – підсумував він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Всі бояться таких привітань": Пригожин отримав від Путіна "чорну мітку" за Бахмут, його приберуть, - експерт

неділя, 28 травень 2023, 10:44

Лідер РФ Володимир Путін видав засновнику ПВК "Вагнер" Євгену Пригожину "чорну мітку" за Бахмут в рамках свого привітання 21 травня, яке опублікувала прес-служба Кремля у зв'язку з "захопленням" міста, яким напередодні похвалилися найманці, передають П...

Резерви агресора тануть: Росія підсилює фланги Бахмута десантниками, - ISW

неділя, 28 травень 2023, 7:05

Військове керівництво заради порятунку своїх позицій у Бахмуті, послаблює інші напрямки, напередодні українського Контрнаступу. Росіяни стягують в Бахмут бойовиків з так званої «ДНР», а на фланги перекидають десантників з лінії Сватове-Кремінна . Мін...