За що люблю Одесу, - блогер

Це місто із власною гідністю, і її тут ніколи не забракне​.

Про це на своїй сторінці у Facebook пише Олена Павлова, передають Патріоти України.

"Одесу люблю за особливе світло. За свято, яке вона тобі завжди влаштовує, всипаючи все замість конфетті квітами акації. За платани, які відкидають не тінь, а світло. За почуття гумору, яке звідусіль. За кіно, бо коли тут кіно, до моря я можу не дійти. За те, що опиняючись тут, почуваєшся героїнею фільму.

За джаз на вулицях, і джаз у камені - архітектуру. За вказівники на розі вулиць. За те, що ці вулиці не перейменовуватимуть за жодного режиму, бо вони давно вже стали відомими у світі брендами. За оцю вінтажну зелену волгу, що ходить по цепи кругом замість кота. За котів - ох, ці одеські коти, такі самобутні і безпосередні, як все тут, я зупинку навіть проїхала, замилувавшись.

За цей прапор України на балконі - бо почуваюся тут у своїй країні, не в усіх наших містах так було. За повагу до себе - на світовому рівні, Одеса пишається тим, що вона Одеса.

Це місто із власною гідністю, і її тут ніколи не забракне"

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Директорка закарпатської школи побила дитину до крові та наказала мовчати (відео)

четвер, 14 грудень 2017, 8:10

В одній зі шкіл Воловецького району під час уроку директор розбила до крові обличчя учневі та наказала мовчати. Подія трапилася 29 вересня 2017 року у селі Верхня Грабівниця, - повідомляє прокуратура Закарпатської області, передають Патріоти України. З...

Тисячоголосий "Щедрик" пролунав над Вінницею (відео)

четвер, 14 грудень 2017, 7:56

Флешмоб приурочений до 140-річчя від дня народження автора пісні. У Вінниці тисяча людей разом заспівали різдвяний "Щедрик". Масовий флешмоб приурочений до 140-річчя від дня народження автора пісні - Миколи Леонтовича, - передають Патріоти України з по...