За що люблю Одесу, - блогер

Це місто із власною гідністю, і її тут ніколи не забракне​.

Про це на своїй сторінці у Facebook пише Олена Павлова, передають Патріоти України.

"Одесу люблю за особливе світло. За свято, яке вона тобі завжди влаштовує, всипаючи все замість конфетті квітами акації. За платани, які відкидають не тінь, а світло. За почуття гумору, яке звідусіль. За кіно, бо коли тут кіно, до моря я можу не дійти. За те, що опиняючись тут, почуваєшся героїнею фільму.

За джаз на вулицях, і джаз у камені - архітектуру. За вказівники на розі вулиць. За те, що ці вулиці не перейменовуватимуть за жодного режиму, бо вони давно вже стали відомими у світі брендами. За оцю вінтажну зелену волгу, що ходить по цепи кругом замість кота. За котів - ох, ці одеські коти, такі самобутні і безпосередні, як все тут, я зупинку навіть проїхала, замилувавшись.

За цей прапор України на балконі - бо почуваюся тут у своїй країні, не в усіх наших містах так було. За повагу до себе - на світовому рівні, Одеса пишається тим, що вона Одеса.

Це місто із власною гідністю, і її тут ніколи не забракне"

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Не ожидал, что великий и могучий российский флот могут напугать наши кораблики", - Цаплієнко

вівторок, 17 жовтень 2017, 23:15

Таку реакцію в Держдумі викликав недільний сюжет на українському телебаченні про те, як нові бронекатера в в Чорному морі використовують тактику "вовчої зграї". "Они, похоже, совсем буйков не видят. Депутат Госдумы угрожает разбомбить украинские катера...

Закон про освіту: Які загрози постають перед Україною у протистоянні з Угорщиною - експерт

вівторок, 17 жовтень 2017, 22:18

Цілком очевидно, що Будапешт хоче зберегти становище своєї національної громади в Закарпатті, оскільки система освіти в угорськомовних районах в Україні працює на підготовку абітурієнтів для угорських вузів і робочої сили для угорської економіки. Дипло...