За що люблю Одесу, - блогер

Це місто із власною гідністю, і її тут ніколи не забракне​.

Про це на своїй сторінці у Facebook пише Олена Павлова, передають Патріоти України.

"Одесу люблю за особливе світло. За свято, яке вона тобі завжди влаштовує, всипаючи все замість конфетті квітами акації. За платани, які відкидають не тінь, а світло. За почуття гумору, яке звідусіль. За кіно, бо коли тут кіно, до моря я можу не дійти. За те, що опиняючись тут, почуваєшся героїнею фільму.

За джаз на вулицях, і джаз у камені - архітектуру. За вказівники на розі вулиць. За те, що ці вулиці не перейменовуватимуть за жодного режиму, бо вони давно вже стали відомими у світі брендами. За оцю вінтажну зелену волгу, що ходить по цепи кругом замість кота. За котів - ох, ці одеські коти, такі самобутні і безпосередні, як все тут, я зупинку навіть проїхала, замилувавшись.

За цей прапор України на балконі - бо почуваюся тут у своїй країні, не в усіх наших містах так було. За повагу до себе - на світовому рівні, Одеса пишається тим, що вона Одеса.

Це місто із власною гідністю, і її тут ніколи не забракне"

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. Замість українських патріотів на Донбас завезли неотесаних московитів - Олександр Горобець

середа, 21 лютий 2018, 0:35

Усупереч плану українізації Миколи Скрипника. Є в українській історії людина, котра стоїть начебто особняком від усіх інших. Сто літ тому ім’я її гриміло на всіх усюдах. Прізвище з пошаною називалося у головних президіях і на мітингах. Його ідеї натвор...

"Розгром у Сирії вагнерівців підриває моральний дух у всіх збройних силах РФ", - Фельгенгауер

середа, 21 лютий 2018, 0:30

Павло Фельгенгауер підкреслив, що наслідки бою 7 лютого можуть виявитися набагато серйознішими, ніж сама собою тактична поразка в далекій Сирії. Під час розгрому авіацією США найманців приватної військової компанії (ПВК) "Вагнер" у Сирії вагнерівців не...