Радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк повідомив увечері 18 червня про бої сил АТО з російськими військовими в селищі Водяне, що знаходиться на відстані близько 7 км від східного кордону Маріуполя. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook, інформують Патріоти України.
"Триває важке боєзіткнення сил АТО з російськими військами у Водяному. Чергова збройна провокація кремлівської орди на південному напрямку. Російсько-терористичні війська здійснили масований артилерійський обстріл наших позицій в районі населеного пункта Водяне поблизу Маріуполя.
Атака бойовиків здійснювалася з використанням 120-х мм мінометів та заборонених міжнародними домовленостями артустановок 122-х та 152-х мм.", - написав Шкіряк.
"На жаль, за попередньою інформацією загинув один український Воїн. Бій триває. Сили АТО достойно і жорстко відбивають всі атаки ворога і дають гідну відсіч агресору.
Підрозділи ЗСУ та Нацгвардіі міцно утримують всі своі позиціі і не допустять прориву ворожих сил", - додав радник глави МВС.
Пізніше в ефірі одного з українських телеканалів він підтвердив, що в ході обстрілу був поранений український боєць, який від отриманих травм помер.
Який замок, чи фортеця України не може похвалитись більш шаленим минулим? За це стратегічне укріплення на високому скелястому урвищі над Збручем боролися українські, монгольські, литовські, польські, угорські турецькі та татарські можновладці та армії
19 травня за новим стилем (1 червня за старим) вшановують пам'ять священномученика Патрикія Пруського, єпископа Іоанна Готського і мученика Калуфа Єгиптянина. За юліанським каоендарем сьогодні вшановують праведника Іова Багатостраждального, нагадують П...